Kaip įsirengti tobulą vonios kambarį?

Nekilnojamas turtas ir vonios kambario būklė turi daugiau bendro negu gali atrodyti. Pirmiausia dėl to, kad nekilnojamojo turto vertė priklauso nuo vonios kambario būklės. Dažnai nekilnojamas turtas yra pateiktas rinkoje už labai patrauklią kainą, tačiau vonios kambarys atrodo tiesiog apverktinai. Vonios remontas nėra pati lengviausia užduotis, nes pradėjus planuotis darbus iškart susiduriama su pačiomis įvairiausiomis problemomis, pradedant gabaritais, baigiant išplanavimu ir apdaila. Tačiau nereikia skubėti ir griauti visas sienas, kurios pasirodys esančios nelaikančios. Galima pabandyti sukurti nuotaikingą atmosferą tinkamai įrengus apšvietimą. Ryški šviesa prie veidrodžio užtikrins geriausias sąlygas higienos ir grožio procedūroms. Pasirinkus šviestuvus su šviesos reguliatoriumi, vonioje galima bus sukurti jaukią, atpalaiduojančią atmosferą.

Vonios remontas turi būti pradėtas nuo prioritetų dėliojimo. Pagalvokite, kam ši intymiausia būsto dalis bus naudojama, kokias funkcijas turės atlikti. Reikėtų atminti, kad vonia turi būti tokia, kad joje būtų paprasta palaikyti švarą. Be to, tai ta vieta, kur galima atsipalaiduoti, todėl gerai pagalvokite ar norite joje matyti ekstremalius spalvų ir faktūrų derinius.

Vonios kambarys
coloradocustomremodels.com nuotr.

Šiuo metu būsto šeimininkai dažnai vonios kambarį ir tualetą sujungia, kad laimėtų dar šiek tiek erdvės. Vonios kambarys skirstomas į tris zonas: rytinę (kriauklė, dušo kabina), vakarinę (vonia) ir tualetą. Jei visiems elementams neužtenka vietos, reikia kažką paaukoti. Dušo kabina – geriausias pasirinkimas voniai su nestandartiniu išplanavimu. Jei leidžia vonios kambario dydis, nebijokite naudoti baldus ir kitus interjero elementus, kurie iš pirmo žvilgsnio vonios kambariui visai netinka, pavyzdžiui vazas gėlėms, skrynias, ant kurių galima įsitaisyti, atliekant grožio procedūras. Pagalvokite, kokios medžiagos yra maloniausios, vieniems patinka plytelės, kitiems – medis ar tapetai (jie turi būti apdoroti hidrofobinėmis medžiagomis). Venkite medžiagų su nelygumais, juos bus sunkiau valyti. Nepaisant susiklosčiusių tradicijų, skalbimo mašinai geriau paieškoti kitą vietą, o vonioje erdvę panaudoti spintai ar kabyklai.

Specialistai tvirtina, kad nuo to, kaip įrengtas vonios kambarys, priklauso žmogaus savijauta ir savivertė. Šiame kambaryje žmogus save mato visiškai nuogą, apšviestą dirbtinės šviesos, todėl jei vonios kambaryje detalės parinktos netinkamai, jis patirs nuolatinį stresą. Geriausia naudoti neryškią, šiltos spalvos šviesą. Vonioje mes praleidžiame nemažai savo laiko, todėl galima jai suteikti gyvenamosios patalpos atmosferą – pamerkti gėlių ir pan. Naudokitės bet kokią progą įleisti dienos šviesą į vonią. Net mažiausias langas, suteiks vonios kambariui jaukumo.

Beje, geriau nusipirkti pigias plyteles, nei pigias spinteles, nes dideli kiekiai šampūnų, dantų pastų ir kitų priemonių, sugadins net patį prabangiausią interjerą. Geriausios daiktų saugojimo vietos mažose voniose – po kriaukle ir už veidrodžio. Taip pat Jūsų asmeninei higienai nėra nieko blogesnio nei tamsių spalvų rankšluosčiai, ant kurių nesimato nešvarumų, bet jei ir balti rankšluosčiai Jums nepatinka, pakeiskite juos į lininius natūralių spalvų rankšluosčius. Galbūt įtikinome Jus, kad nekilnojamas turtas su nesutvarkytu vonios kambariu – nėra pasaulio pabaiga. Galima panaudoti jį kaip švarią drobę ir eksperimentuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *