Mindaugas Kuzminskas vedė „Unicaja” į dar vieną pergalę Ispanijos čempionate

Lietuvis Mindaugas Kuzminskas ir toliau tildo savo kritikus stabiliu ir labai naudingu žaidimu Ispanijos pirmenybėse, o jo atstovaujamas Malagos „Unicaja“ (20/4) klubas toliau skina pergales.

Šįkart „Unicaja” savo aikštelėje po labai atkaklios kovos parklupdė Valensijos „Basket“ (13/11) ekipą. Atkakli kova krepšinio aikštelėje vyko visus 4 kėlinukus ir namų komanda pergalę šventė vos 3 taškų persvara – 89:85 (29:29, 21:20, 21:21, 18:15).

Mindaugas kuzminskas

Lietuvis aikštelėje praleido 22 minutes ir prie dar vienos komandos pergalės pridėjo 14 taškų (3/6 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos). Taip pat, atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 2 varžovų pražangas, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau po 1 po sykį suklydo ir prasižengė (iš viso 13 naudingumo balų).

Rezultatyviau už Mindaugą Kuzminską „Unicaja“ ekipoje sužaidė tik Jaysonas Grangeris, pelnęs 22 taškus ir Carlosas Suarezas su 16 taškų.

Valensijos „Basket“ komandoje išsiskyrė 21 tašką surinkęs Samas Van Rossomas ir 14 taškų pridėjęs Bojanas Dubljevičius.

Po šios Malagos klubo pergalės, klubas dalijasi 1-2 vietas ACB čempionate drauge su karališkuoju Madrido „Real” klubu, kuriai atstovauja Jonas Mačiulis.