Kauno miesto muziejaus renginiai

ETNOPALĖPĖ – kultūrinių jungčių ir etno dvasios vieta! Kultūrinis paveldas ir meno laisvė Australijoje

Birželio 10 dien1, penktadienį, 17.00 valandą Kauno miesto muziejaus Lietuvių tautinės muzikos istorijos skyriuje (adresas L. Zamenhofo g. 4) vyks etno palėpės renginys „Kultūrinis paveldas ir meno laisvė Australijoje“.

Lietuvių kilmės kompozitorius ir muzikos mokytojas Petras Kartu yra „imigrantų tautos“ Australijoje vaikas. Pastaruoju metu gyvendamas Lietuvoje,  jis aptaria asmenybės formavimosi be kultūrinės tapatybės pliusus ir minusus.

Renginio metu bus rodomas Australijos dokumentinis filmas „Immigration nation“  apie pokario migracijos bangą į Australiją ir jos įtaką tautos formavimuisi.

Renginys nemokamas!

***

Linksmybių fiesta „SVEIKINAME VASARĄ”

Linksmybių fiesta „SVEIKINAME VASARĄ”
Linksmybių fiesta „SVEIKINAME VASARĄ”

Birželio 11 dieną., šeštadienį, 12.00 valandą Kauno miesto muziejaus J. Gruodžio memorialinio skyriaus slėnyje (adresas Salako g. 18) vyks Kauno bendruomenių centrų šventė – linksmybių fiesta “Sveikiname vasarą”.

Šventės programoje dalyvių laukia koncertas, varžytuvės, parodomoji vaikų kovos menų programa, savitarnos fotostudija, ekskursija muziejuje. Ištroškusius ir išalkusius pakvies kavos ir saldumynų automobiliukas, vaikai nenuobodžiaus muilo burbulų sūkuryje. Bendruomenių centrų nariai pakvies užsukti į “Darbštuolių kampelį”, kur pristatys savo organizaciją ir veiklas – rankdarbius, poeziją, meno kūrinius ir visus kitus įdomius darbus. Varžytuvių nugalėtojų laukia puikūs prizai ir siurprizai.

Visi laukiami su gera nuotaika. Pledas ar žygio kėdė pravers klausantis koncerto.

Renginys skirtas Vietos bendruomenių metams.