„Dell Vostro 3000 Series“ – Dell kompiuterių naujovė

„Dell“ – tikras flagmanas kompiuterių gamintojų rinkoje, išsiskiriantis milžinišku savo gaminamos produkcijos populiarumu visame pasaulyje, ką lemia ypač aukšta šio gamintojo produkcijos kokybė. Prie to prisideda ir nuolatinis asortimento tobulinimas, kurį puikiai atspindi Dell produktų serijos naujovė – „Dell Vostro 3000 series“.

Pakankamai ilgą laiką iš „Dell“ kompanijos naujienų apie naujus jos gaminamų įrenginių modelius negirdėjome, ko pasekoje kompanija susidūrė su savotišku atoslūgiu jai visuomenėje skiriamo dėmesio atžvilgiu. Visgi, naujasis kompanijos gaminys neabejotinai apvers šią situaciją aukštyn kojomis, kadangi jis visapusiškai išsiskiria iš ankstesnių „Dell“ gaminių modelių.

dell vostro 3000 series
gadgets.ndtv.com nuotr.

Pirmiausia, tiesiog būtina paminėti tai, jog naujosios kartos „Vostro 3000“ kompiuteriuose bus diegiami modernūs Intel Core i5 procesoriai. Tai leidžia nesunkiai suprasti tai, jog šie kompiuteriai bus sukoncentruoti į jų naudojimą darbui, kadangi i5 procesoriai nėra tinkami ypač didelės spartos reikalaujančių programų naudojimui, bet yra tiesiog idealus pasirinkimas kuomet reikia maksimalaus  našumo paprasčiausiose įrenginio operacijose.

„Dell“ taip pat pabrėžia išskirtinį „Vostro 3000“ serijos įrenginių darbo laiką. Baterijos, kuri bus diegiama šiuose modeliuose, užteks beveik 9 valandas trunkančiam darbui su kompiuterio be perstojo, kas yra išties įspūdinga. Tuo atveju, jei įrenginys bus įjungtas energijos taupymo rėžimu, jis išliks aktyvus net daugiau nei parą – tai yra rodmenys, puikiai atspindintys „Vostro 3000“ klasės kompiuterių pranašumą prieš savo konkurentus.

Visgi, nors „Vostro 3000“ kompiuterių pagrindinis tikslas tikrai nebus suteikti maksimalų komfortą žaidimų fanams, ką atspindi įprastam darbui pritaikyta vaizdo plokštė, bet pritaikyti sau šio tipo kompiuterį galės ir kiekvienas iš jų. Tokią galimybę suteikia faktas, jog „Vostro 3000“ modelyje galima įdiegti net iki 8 GB RAM operatyviosios atminties, kas yra pakankamai didelis kiekis, leidžiantis neribotai išbandyti praktiškai visas sudėtingiausias programas ar žaidimus.

Šie įrenginiai taps kur kas geresniu pasirinkimu nei bet kuris kitas senesnis „Dell“ modelis ir visiems keliauti mėgstantiems žmonėms. Taip yra dėl to, nes šio „Dell“ gaminio korpusas yra 1 coliu storesnis už senesnių „Dell“ gaminių, kas padidina kompiuterio atsparumą tiek įvairiems sutrenkimams, tiek ir įbrėžimams.

Galiausiai, veikiausiai esminio šio modelio privalumu daugumai taps į kompiuterį integruojamas net 1 TB talpos kietasis diskas, kuris gaminyje leis sutalpinti milžinišką informacijos kiekį. Būtent dėl to, papildomas atminties plokštes ar informacijos rūšiavimą bus galima pamiršti – gaminyje tilps tiek naudinga informacija, tiek ir „šlamštas“.

Belieka konstatuoti, jog „Vostro 3000“ yra įrenginys, kuris yra vertas absoliučiai kiekvieno žmogaus dėmesio. Taip, galbūt tai nėra pats geriausias variantas naujausių žaidimų fanams, bet visiems apie maksimalios kokybės įprastą darbą galvojantiems žmonėms tai yra neabejotinai idealus pasirinkimas. Šių kompiuterių prekyba JAV startavo jau pavasario pabaigoje, tad vietinėse Lietuvos parduotuvėse jų sulauksime veikiausiai maždaug po keleto mėnesių. Ir neužkirskite savo svajonėms apie šį gaminį kelio vien dėl ganėtinai didelių jų kainų – šis „Dell“ gaminys yra neabejotinai vienas iš kokybiškiausių kokius pastaruoju metu yra tekę matyti kompiuterių rinkoje, todėl jis yra vertas pakankamai didelių  išlaidų jo atžvilgiu.