Dovanos krikštynų proga yra svarbios ne tik Krikštą priimančiam vaikui

krikštynų dovanos

Kiekviena šventė reikalauja patirti tam tikras išlaidas. Krikštynos nėra išimtis. Visais atvejais – jeigu tik būsite kūrybingi, galite nemažai sutaupyti bei patirti mažiau išlaidų. Labai svarbu yra visko nepalikti paskutinei minutei. Tokiu atveju turėsite daugiau pasirinkimo alternatyvų bei gal net šiek tiek pavyks sutaupyti, nes nereikės skubomis pirkti drabužių, krikštynų atributų bei dovanų šia proga.

Yra išskiriamos dvi pagrindinės dovanos krikštynų proga. Vienos jų yra skirtos pagrindiniam asmeniui šią dieną, t.y. Krikštą priimančiam žmogui, bet taip pat yra svarbu nepamiršti ir krikšto tėvelių. Svarbu jiems padėkoti už sutikimą tapti naujais tikėjimo kelio vedliais bei įsipareigojimą vaiką mokyti dorų savybių bei teisingo gyvenimo kelio.

Kiekvienam originalios dovanų idėjos krikštynų proga yra skirtingos. Vieni nori išleisti šimtus pinigų ir perka brangius papuošalus ar dovanų kuponus. Kiti žvalgosi į žaislus, dviračius ar kitus vaikui reikalingus daiktus. Tretiems yra svarbiausia krikštynų simbolika ir nenorėdami išleisti daug pinigų pasinaudoja dovanų graviravimu, kad dovanai suteiktų unikalumo bei išskirtinumo.

Teko girdėti, kad galima graviruoti labai daug simbolių bei net tam tikras frazes. Daugeliui yra įprasta, kad vaikas krikštynų proga gauna sidabrinį šaukštelį ar medalį su jo vardu bei šventės data. Tačiau ar kada girdėjote, kad būtų galima padovanoti Krikšto sakramentą priėmusiam asmeniui specialią medinę graviruotą dėžutę, kurios dangtelį puoštų vaiko portretas? Iš tiesų tokios dovanos krikštynų proga atrodo įspūdingai.

Be to jeigu planuojate, kad krikštynų šventė vyks didesniame būryje žmonių, tai būtinai pagalvokite ir apie mažas dovanėles jos dalyviams. Dažniausiai krikštijamo vaiko tėvai svečiams įteikia po kokį nors nedidelį suvenyrą. Tai gali būti ir paprasčiausias gražiai įpakuotas skanumynas ar tam tikras daiktas su vaiko atvaizdu, gal net jo gamintas darbelis.

Kiekvienam, dalyvaujančiam šventėje, bus tikrai malonu ir gera gauti nors ir mažiausią daiktą ir grįžus namo darkart prisiminti nuostabią krikštynų ceremoniją bei pačią šventę. Be to ir šventės dalyvius rinkitės atsakingai, nes jeigu vaikutis ypač mažas, jam gali būti nejauku matyti tiek daug retai matomų veidų, nes juk daugelis ir norės mažylį palaikyti ant rankų, su juo nusifotografuoti ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *