Krovinių pervežimo paslaugos

kroviniaiĮvairios logistikos ir ekspedijavimo įmonės siūlo krovinių pervežimą, kuris gali būti organizuojamas, naudojant skirtingas transporto rūšis. Taigi įvairios prekės ir kroviniai gali būti transportuojami sausumos, jūros ir oro transportu.

Sausumos transportu yra gabenami standartiniai kroviniai, kuriems nėra taikomas specialus temperatūros režimas, o svoris neviršija 24 tonų. Tradiciškai krovinių pervežimas yra vykdomas vilkikais ir standartinių gabaritų su standartine tentu dengta puspriekabe. Ji gali būti pakraunama ir iškraunama jums patogiu būdu. Rekomenduojama tinkamai supakuoti ar sutvirtinti krovinius, kas padės išvengti jų apgadinimo transportavimo ar krovimo metu. Tam yra naudojamos specialios paletės, kurias itin patogu iškrauti ir pakrauti. Taip pat kroviniai gali būti gabenami ir geležinkeliais, tačiau laiko atžvilgiu tai gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl galimų prastovų ar krovos darbų. Krovinių gabenimas traukiniais yra patogus tuomet, kai krovinys yra skirtas vienam užsakovui ar užima pilną vagoną ar jų sąstatą. Geležinkeliu galima pervežti ir pakrautus jūrinius konteinerius, kas labai patogu organizuojant tolimus tarptautinius transportavimo maršrutus.

Transportavimas jūra yra vienas ekonomiškiausių būdų, tačiau tinka tuomet, kai kroviniai nėra skubūs. Jūriniai konteineriai, kuriuose gabenami kroviniai gali būti pilni, daliniai ir specializuoti. Jie yra labai universalūs, nes tinka įvairių rūšių nebiriems ir neskystiems kroviniams. Uoste juos patogu pakrauti ir toliau gabenti sausumos transportu. Taip pervežama net iki 90 procentų krovinių iš Azijos ir Tolimųjų Rytų.

Oro transportu dažniausiai gabenami skubūs kroviniai ir įvairios siuntos. Tai greičiausias logistikos būdas, naudojamas tuomet kai reikalingas itin greitas pristatymas.  Tokia logistika vis dar yra pakankamai brangi, tačiau stengiamasi, kad oro transporto infrastruktūra būtų išvystyta taip, kad būtų galima naudotis šiomis paslaugomis daugeliui už prieinamą kainą.