Populiarumą vis dar išlaikantys klasikiniai baldai

Klasikiniai baldai – frazė, automatiškai besiasocijuojanti su kažkuo, kas pamažu sensta, o tai šiomis dienomis yra visiškai nemadinga, kadangi vienintelė kryptis, į kurią žiūri šiuolaikinė visuomenė – pirmyn, kas puikiai atsispindi ir renkantis baldus, kurie dažniausiai būna unikalūs bei netgi futuristiniai. Vis dėlto, tai tikrai nėra absoliuti tendencija, kadangi galime rasti ne vieną klasikinį baldą, kuris iki pat šiol išlaiko savo populiarumą.

Medinės kėdės

Medinės kėdės – išties nepatogus sėdėjimui baldas, kas, atrodytų, yra esminė priežastis, dėl kurios medinių kėdžių rinktis nereikėtų. Vis dėlto, tai tėra vienintelis tokių kėdžių minusas, kurį atstoja keletas svarbių tokio baldo privalumų. Vienas iš jų – kainos, kurios, kalbant apie medines kėdes, yra išties nedidelės. Būtent dėl to, tokio tipo kėdės yra ypač populiarios tarp mažesnes nei vidutines pajamas gaunančių žmonių, kadangi jos yra nesunkiai finansiškai prieinamos netgi ir jiems.

Klasikiniai baldai
decorationavenue.blogspot.com nuotr.

Taip pat, verta paminėti ir teigiamą medinių kėdžių įtaką žmonių sveikatai, kas ypač puikiai atsiskleidžia kalbant apie stuburą. Stuburo problemos yra viena iš opiausių 21-ojo amžiaus visuomenės problemų ir tai yra puikiai suprantama, kadangi praleidžiame vis daugiau laiko nejudėdami bei tuo metu rūpinamės ne savo sveikata, o maksimaliu komfortu. Medinės kėdės pastarojo kriterijaus neatitinka, kadangi jos nėra labai patogios, bet būtent jų neuniversalumas ir priverčia žmones sėdėti taisyklingai, kas leidžia išsaugoti tvarkingą stuburą bei išvengti su šia kūno dalimi susijusių problemų ateityje.

Stikliniai stalai

Stikliniai stalai – dar vienas klasikinių baldų tipas, kuris ir toliau išlaiko pakankamai nemažą savo populiarumą. Taip, tokių tipo klasikiniai baldai populiarumo viršūnėje buvo maždaug ties 20-ojo ir 21-ojo amžiaus sankirta, kuomet jie buvo populiarūs labiausiai dėl to, nes buvo madingi. Šiomis dienomis jų madingais vadinti tikrai negalime – į stalų rinką stipriai įsiraizgė modernistinis stilius, kuris nukonkuravo daugelį įprastos išvaizdos stalų tipų. Bet visgi ši atsiradusi didelė konkurencija stiklinių stalų populiarumui kritinės žalos tikrai nepadarė. Dėl kokios priežasties yra būtent taip?

Pirmiausia, kaip ir kalbant apie medines kėdes, didelę įtaką tokiam atsparumui nuo labai didelės konkurencijos padarė finansinis aspektas – stikliniai stalai yra išties nebrangūs. Dažniausiai už juos sumokėti daugiau nei keleto dešimčių eurų tikrai neprireikia, kas yra visiems finansiškai prieinama pinigų suma. Lyginant su tuo, jog daugelis modernistinės išvaizdos stalų kainuoja ir iki keleto šimtų eurų, galima nesunkiai suprasti, kodėl ne didesnes nei vidutines pajamas uždirbantys žmonės renkasi būtent iš stiklo pagamintus stalus.

Taip pat, verta išskirti ir tokių stalų universalumą. Jie dažniausiai yra išties nesunkūs bei tradicinių formų, ko pasekoje jie gali būti lengvai pritaikomi prie bet kokio namų interjero. Taip pat stiklinių stalų universalumas praverčia ir atliekant namų perkraustymo darbus – juos pernešti iš namų į transporto priemonę yra kur kas lengviau nei bet kokį kitą stalą ar aplamai baldą. Taip, didesnių problemų kyla rūpinantis stalo saugumu kelionės metu, kadangi stiklas tikrai nėra tvariausia medžiaga, bet išvengus sunkaus nešimo išsaugotas jėgas skirti būtent tam yra tikrų tikriausias malonumas.