Rąstiniai statiniai ir jų privalumai

Rąstiniai namai

Klaidinga manyti, kad rąstiniai statiniai yra tik pirtys ir vasarnamiai arba dar kitaip vadinamos sodybos. Rąstiniai statiniai apima kur kas didesnį spektrą. Be to, pastaruoju metu labai sparčiai populiarėja rąstiniai gyvenamieji namai – tai ypač populiaru vartotojų, kuriems svarbus ekologijos klausimas, tarpe. Kai kuriems vartotojams atrodo, kad rąstinis namas nėra toks patikimas, tačiau tai yra tik mitas, kurį būtina išsklaidyti. „Mano vila“ specialistų teigimu, kokybiška mediena, kuri naudojama rąstinių namų statyboje, kaupia šilumą ir natūraliu būdu geba reguliuoti oro drėgmės lygį patalpų viduje. Todėl rąstinio namo viduje yra jaukiau ir šilčiau. Be to, nereikia pamiršti, kad iš rastų suręstos sienos yra puiki priemonė, absorbuojanti įvairias kenksmingas medžiagas – tai tiesiog tobulas sprendimas kiekvienam nuo įvairių alergijų ar astmos kenčiančiam žmogui. Ką jau kalbėti apie tai, kad rąstiniame name yra kur kas maloniau ir sveikiau gyventi.

Žinoma, būtina paminėti ir prieinamą rastinių statinių kainą. Dėl šios priežasties taip pat dalis vartotojų linkę rinktis būtent tokio tipo statinius. Žemesnę rąstinių statinių kainą įtakoja ir tai, kad įprastai mediena, kuri naudojama statybos procese, yra lietuviška. Kitas svarbus veiksnys – tai labai greitas ir operatyvus rąstinio namo statybos procesas, kurį užtikrina šios srities specialistai.

Be to, daugelis vartotojų pripažįsta, kad rąstiniai namai atrodo gerokai patraukliau nei karkasiniai ar plytiniai statiniai. Ir šiuo atveju kalbame tiek apie namo išorę, tiek ir apie jo vidų. Tokie namai atrodo labai natūraliai – tai tampa lyg neatsiejama gamtos dalimi.

Tuo tarpu, jei imtumėte lyginti skirtingų tipų statinių privalumus ir trūkumus, akimirksniu pastebėtumėte, kad rąstiniai statiniai pliusų turi gerokai daugiau nei minusų. Ir visa tai, kas jau buvo paminėta, tikrai nėra vieninteliai rąstinių statinių privalumai. Tiesą sakant, jų yra daugybė, todėl jei iki šiol jūs svarstėte, kuris gi namo tipas jums būtų tinkamiausias, jums neabejotinai reikėtų pasidomėti šiuolaikine rąstinių namų statyba ir visomis su šia sritimis susijusiomis aktualijomis – tai padės jums lengviau apsispręsti.