Švęskite Užgavėnes Lietuvos liaudies buities muziejuje!

Pati smagiausia artėjančio pavasario šventė, be jokios abejonės, yra Užgavėnės. Nors šiais metais žiema kiek užsibuvo, tačiau jau atėjo pats metas varyti ją lauk ir smagiai pasitikti pavasario saulutę. Visi visi kovo 2 dieną yra maloniai kviečiami švęsti Užgavėnes Lietuvos liaudies buities muziejuje.

 

Nuo pačio ryto Rumšiškės griaudės ir triukšmingai švęs artėjantį pavasarį bei negailestingai varys žiemą lauk! Ši šventė Lietuvos liaudies buities muziejuje jau tapo savotiška tradicija visiems kauniečiams, nes jie tikrai nepagaili laiko ir atkeliauja išvaryti žiemos būtent čia.

 

Visas renginys bus fotografuojamas,  todėl nebijokite papulti į kadrą. Rumšiškėse patiks visiems, tiek suaugusiems, tiek vaikams. Čia pramogų tikrai netruks, bus galima tiek šokti, tiek dainuoti, tiek dalyvauti įvairiose skirtingose rungtyse. Kas jau ne kartą šventė Užgavėnes Rumšiškėse, tikrai pritars, kad čia verta sugrįžti kiekvienais metais. Nepamirškite ir atitinkamos aprangos – juk žiemą išvarysime tik pasitelkę baisių personažų aprangos detales. Taigi, visi čigonai, raganos ir velniai – esate laukiami Rumšiškėse!

 

Renginio laikas: kovo 2 diena, 10 valanda.

Renginio trukmė: 7 valandos.

Renginio vieta: Lietuvos liaudies buities muziejus, L. Lekavičiaus gatvė 2, Rumšiškės.