10 patarimų renkantis dušo įrangą

Kompaktiško dydžio vonios kambariuose vis dažniau nusprendžiama įrengti dušo kabiną. Siekiant maksimalaus komforto, svarbu tinkamai pasirinkti kiekvieną dušo sistemos detalę, tad jeigu planuojate atnaujinti dušo įrangą, šie patarimai padės išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.

  1. Pirmiausia turėtumėte įvertinti vonios kambario dydį ir apgalvoti, kiek vietos galėsite skirti dušo erdvei – nuo to priklausys ir tolimesni Jūsų pasirinkimai.
  2. Apsispręskite, koks bus Jūsų biudžetas. Prekyboje šiuo metu galima rasti pačių įvairiausių dušo kabinų ir jų priedų, tad žinodami, kiek galite investuoti, šiek tiek susiaurinsite savo paieškas.
  3. Išsirinkite dušo kabinos tipą. Šis pasirinkimas priklausys nuo to, kurioje vietoje ketinate montuoti įrenginį – kampui geriausiai tiks pusapvalės, kampinės ar penkiakampės dušo kabinos, o jei galite skirti daugiau vietos, vertėtų pagalvoti apie nestandartines kabinas, montuojamas prie lygios sienos.
  4. Pagalvokite ir apie papildomą patogumą. Jei norisi, kad maudynės duše būtų dar malonesnės, rinkitės garines ar masažines dušo kabinas, kurios pasiūlys kur kas daugiau galimybių.
  5. Atkreipkite dėmesį į dušo kabinos stiklo tipą – skaidrus variantas vizualiai neapkraus patalpos, tačiau galima rinktis ir kitus atspalvius, suteikiančius jaukumo, privatumo ar išskirtinumo. Platus jų pasirinkimas pateikiamas Arsan.lt elektroninėje parduotuvėje.
  6. Pravartu, kai dušo kabinos stiklas yra padengtas Easy Clean danga – ji apsaugo nuo kalkių nuosėdų ir kitų nešvarumų, tad galima kur kas mažiau dėmesio skirti šio įrenginio priežiūrai. duso iranga
  7. Nuspręskite, ar montuosite dušo padėklą, trapą ar lataką. Padėklas dažniausiai yra saugesnis variantas, trapas – pigesnis, o latakas – vizualiai dailesnis.
  8. Išsirinkite tinkamą dušo maišytuvą. Norintiems sutaupyti, rekomenduojama rinktis termostatinius maišytuvus, tačiau ir standartinis vieną svirtelę turintis čiaupas gali būti pakankamai praktiškas sprendimas.
  9. Išsirinkite dušo galvutę. Nors gali pasirodyti, kad tai – tik nedidelė detalė, visgi, tinkamas pasirinkimas užtikrins dar didesnį maudymosi komfortą. Siekiantiems didesnio patogumo, rekomenduojama rinktis didesnes galvutes su masažine srove, o ieškantiems praktiškų variantų, verčiau pagalvoti apie mažesnę dušo galvą – ji atitinkamai sunaudos mažiau vandens.
  10. Reikės išsirinkti ir dušo žarnelę bei laikiklį, tačiau jeigu nesinori kiekvienos šios detalės ieškoti atskirai, galite rinktis dušo komplektus, kuriuose rasite visus dušo įrangai reikalingus atributus.

Atsižvelgę į visus šiuos aspektus, išsirinksite Jums labiausiai tinkančią dušo įrangą, tačiau nepamirškite atkreipti dėmesį į šių gaminių stilių. Prekyboje galima atrasti tiek klasikinių, tiek originaliai atrodančių variantų, tad atkreipę dėmesį į vonios kambaryje vyraujantį interjerą, galėsite išlaikyti harmoningą ir vientisą dizainą.