„GERIAUSIAS 2015 METŲ KŪRINYS“

Nuo 2016 metų sausio 16 dienos (šeštadienio), Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus Paveikslų galerijoje, (adresas K. Donelaičio g. 16, Kaunas) lankytojus kviečia viena populiariausių ir daug žiūrovų dėmesio sulaukianti paroda „Geriausias metų kūrinys“.

Nuo 1999 m. rengiamoje itin demokratiškoje parodoje meno kūrėjai ir visuomenė turi galimybę išrinkti geriausią praėjusių metų kūrinį.

„Geriausio metų kūrinio“ paroda turi ir apžvalginę potekstę: galima pamatyti, kokios tendencijos vyrauja mene, kadangi ši paroda neturi koncepcijos ir menininkams nereikia taikytis prie duotos temos, tad jie turi galimybę į parodą atnešti tai, kuo gyvena, kaip jų išgyvenimai persikūnija į meno kūrinius.

Parodoje „Geriausias 2015 metų kūrinys“ savo darbus pristato 121 autorius. Kaip ir kasmet čia gausu įvairiausių temų bei stilistikos kūrinių, tarp kurių kiekvienas lankytojas tikrai atras jam labiausiai patikusį.

Nugalėtojus rinks ne tik vertinimo komisija. Balsuoti už labiausiai patikusį kūrinį gali kiekvienas parodos lankytojas iki vasario 14 dienos 17.00 valandos.

Laureatų paskelbimas ir apdovanojimas vyks vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, 16.00 valandą.

Paroda veiks nuo 2016 01 16 iki 2016 02 21

Maloniai kviečiame apsilankyti.