Apatinis trikotažas moterims – prasta dovana

Deja, apatinis trikotažas moteriai – viena dažniausiai vyrų dovanojamų dovanų. Kodėl deja? Liaudies išmintis byloja, kad dovanotam arkliui į dantis nežiūrima, tačiau tokia dovana gali dailiąją lyties atstovę išties nuvilti ar net supykdyti. Kodėl?

apatiniai

Netinkamas dydis

Ne paslaptis, kad moterys emocingesnės už vyrus, jo mėgsta mielas ir sentimentalias dovanas, tačiau, jei moteris dovanų gauna būtent apatinį trikotažą, ji norėtų juo ir pasidabinti, o to padaryti neišeis, jei išrinksite netinkamą dydį. Pačiai moteriai išsirinkti idealiai tinkantį apatinį trikotažą yra gana sudėtinga – tai per krūtinę veržia, tai liemenėlės kaušeliai „stovi“ ne taip, kaip reikia, tai petnešėlės per storos ir t.t. Taigi, vien žinoti stebuklingus skaičius, tokius kaip 85C, 75B ir t.t. nepakanka, nes pasirinkimą lemia ir krūtinės forma, ir klubų plotis ir skirtingas patogumo suvokimas. Taip, apatinis trikotažas moterims pirmiausia turi būti patogus, vis kita yra tik smulkmenos.

Individualus požiūris į seksualumą

Vyrai, dovanodami apatinį trikotažą moteriai, pirmenybę teikia išties seksualiems daikčiukams – kelnaitėms su juostelė, praktiškai permatomoms liemenėlėms, prisegamoms kojinės ir pan. Visgi, reikia gerai pagalvoti ar su tokiu apatiniu trikotažu moteris jausis patogiai. Šiuo atveju kalbame ne apie fizinį, o emocinį patogumą. Turbūt sunkiai rastumėte normalią moterį, kuri nekompleksuoja dėl vienos ar kitos savo kūno dalies, todėl net ir pirkdamos apatinius, moterys renkasi tokius modelius, kurie šiek tiek maskuoja jų trūkumus. Tad nenustebkite, kad jūsų padovanotas pernelyg seksualus ir atviras apatinio trikotažo komplektas gulės stalčiaus dugne. Moteris su juo tiesiog nesijaučia gerai!

Tad, jei nusprendėte savo antrąją pusę nustebinti tokia intymia dovana, geriau to nedarykite, nes galite stipriai prašauti pro šalį. Tokiu atveju geriau padovanoti apatinio trikotažo parduotuvės dovanų čekį arba kartu keliauti į parduotuvę. Tiesa, vertėtų atminti, kad moteriškas apatinis trikotažas pirmiausia yra kuriamas moterims ir tik dėl moterų, todėl netrikdykite apsipirkimo džiaugsmo ir nepriekaištaukite, kad ji nusprendė įsigyti juodą ir elegantišką apatinių komplektą, o ne jums patikusį raudoną. Jei moteris bus laiminga, tai ir jūs būsite laimingi.