Balandžio 8-10 dienų suvestinė: sukčių vilionės

Plėšimai

Balandžio 8-tą dieną, prie namo Pramonės pr, Kaune, nepažįstamas asmuo sumušė pranešėjos nepilnametį sūnų ir atėmė „iPhone 4” telefoną.

Balandžio 10-tą dieną, vyrą (gimusį 1973 metais), prie namų Kaune, Kovo 11-osios g., sumušė keturi nepažįstami asmenys ir pagrobė iš rankinės piniginę, kurioje buvo pinigai, banko mokėjimo kortelė, ir „Samsung“ telefonas.

Sukčiavimai

Balandžio 10-tą dieną, Kauno AVPK KTV NVRS gautas moters, Telefoniniai sukčiaigimusios 1927 metais pareiškimas, kad šių metų balandžio 10-ą dieną telefoniniai sukčiai apgaulės būdu iš pareiškėjos išviliojo 2505 eurų.

Balandžio 10-tą dieną, Kauno AVPK KTV NVRS gautas moters, gimusios 1928 metais pareiškimas, kad šių metų balandžio 10-ą dieną, 18:00 valandą, į namų laidinį telefoną paskambino telefoniniai sukčiai ir apgaulės būdu išviliojo 900 eurų.

Balandžio 8-tą dieną, 12:00 valandą, pareiškėjui paskambinęs vyriškis, prisistatęs banko darbuotoju, apgaulės būdų išviliojo elektroninės bankininkystės prisijungimo ID, banko slaptažodžius, prisijungimo kodus, taip pat asmens duomenis ir pareiškėjo vardu paėmė greitųjų kreditų už 1390 eurų.

Kauno aps. VPK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *