Dantų implantacija pažengė neįtikėtinai toli

Dantisto konsultacija

Dantų implantai yra populiarūs visame pasaulyje. Pagrindinė jų paskirtis visada yra vienintelė – atstatyti prarastą dantį. Praradus dantį, visuomet susiduriama su begale problemų. Deja, nuo to mes nei vienas nesame apsaugotas. Vos tik Lietuvos ondontologai pradėjo taikyti implantavimo procedūras, į jų klinikas suskubo kreiptis tūkstančiai mūsų tautiečių.

Žmonės netenka dantų dėl įvairių priežasčių: vieni jų netenka dėl senyvo amžiaus, kiti – dėl nepriežiūros ar nelaimingų nutikimų. Kartais dantų praradimą įtakoja net žmogaus genetika, t.y. šioje srityje taip pat galioja ir paveldimumo veiksnys. Tokiu atveju net ir labai kruopščiai rūpinantis savo burnos higiena, vis tiek galima susidurti su parodontozės keliamomis didelėmis problemomis žmogaus sveikatai.

Gyvename dvidešimt pirmajame amžiuje, kai implantacija jau yra padariusi neįtikėtinai didelę pažangą. Tai suteikia mums teisę rinktis, o kai mes turime galimybę pasirinkti, privalome rinktis tai, kas siūlo geriausią išeitį. Jei turite dantų problemų, kurios jums trukdo gyventi, kreipkitės į šios sritie specialistus ir jas išspręskite. Su tokiomis problemomis tikrai negalima taikytis, ir nereikia savęs apgaudinėti, kad jums tai nesukelia jokių papildomų problemų ir visai netrukdo.

Be to, jei nesiimsite priemonių minėtai problemai spręsti, ilgainiui galite susidurti su daugybe kitų naujų sveikatos problemų, kurios atsiranda, netekus dantų. Odontologai ne veltui sukūrė tokią naudingą priemonę, padedančią atstatyti dantis, sukuriant dirbtinį dantį, kuris niekuo nesiskiria nuo tikro danties. Jei iki šiol nesiryžote kreiptis į specialistus, nes baiminotės nežinomybės ar tiesiog galvojote, kad jums šios procedūros bus ne pagal kišenę, dar kartą gerai pagalvokite ir nedelskite, nes su kiekviena diena gali atsirasti vis naujų sveikatos problemų. Priimkite tvirtą sprendimą ir susitarkite dėl pirmojo vizito odontologo kabinete. Tokiu atveju profesionali dantisto konsultacija padės jums sulaukti visų atsakymų į jums svarbius klausimus.

Po šio vizito galėsite patys nuspręsti, ar jums tikrai reikia pasinaudoti šiomis paslaugomis. Jei po apsilankymo pas profesionalų odontologą vis tiek manysite, kad implantacija jums nėra būtina išeitis, tuomet galėsite pasirinkti kitą sprendimą, tačiau visada verta bent kartą pabandyti ir apie viską sužinoti iš pirmųjų lūpų. Todėl nieko nelaukite, ir nedelsdami surinkite odontologijos klinikos telefono numerį – galbūt tai ir bus pirmasis žingsnis link jūsų lūkesčių išsipildymo.