Fotografė pataria, kaip susikurti gražią Krikštynų šventę

Krikštynos – viena gražiausių švenčių, kurią minime beveik visi, tik deja, retas iš mūsų ją geba prisiminti. Puiku, kad egzistuoja fotografijos, kurios gali mintimis padėti sugrįžti į vieną gražiausių švenčių gyvenime. Fotografo paslaugos šiais laikais reikalingos daugelyje progų. Juk norisi, kad įamžinamos akimirkos padėtų vėl ir vėl pakartoti tą nuostabų jausmą, kurį jutote šventės metu.

Nors ne visi vienodai suvokiame pačių krikštynų svarbumą, tačiau pasisamdyti fotografą verta, kadangi tik jis ir gali padėti vaikui susipažinti su švente, kurioje jis dalyvavo, bet labai dažnai net ir nepamena.

krikštynos, vaikas

Galimos krikštynų fotosesijos

Fotografė Krikštynų fotosesijose turi labai didelę patirtį ir yra pasiruošusi suteikti kokybiškas paslaugas, kurios neabejotinai garantuoja, jog ir po daugelio metų mintimis, žiūrint į nuotraukas, bus galima sugrįžti labai greitai ir paprastai. Dažniausiai Krikštynų fotosesijos būna labai paprastos. Dėmesio centre yra vaikas, o aplink jų supa myli žmonės. Visgi, kai kurie nori neįprastos fotosesijos ir tokiu atveju profesionalė dažniausiai siūlo pasirinkti iš kelių skirtingų galimybių.

  1. Kaip jau minėjome – dažniausiai pasirenkamos įprastos fotosesijos, kurių metu paprasčiausiai įamžinamas vaikas ir visi artimieji, kurie dalyvauja šventėje.
  2. Galima keliauti į gamtą. Tai puikus pasirinkimas ne tik šiltuoju metų laiku, kadangi ir žiemą, kadangi nieko nėra gražiau nei apšerkšnija medžiai.
  3. Galima susigalvoti kokią temą, kuri puikiai atspindėtų, jog tai vaiko šventė. Pavyzdžiui, rekomenduojame persirengti kaip pasakų personažai. Po daugelio metų žinant tokias nuotraukas džiaugsitės savo pasirinkimu.

Dėl individualaus sprendimo rekomenduojame būtinai tartis su fotografe. Jos patirtis leidžia patarti, kas tinka labiausiai, o kokios nuotraukos tikrai nebus skoningos. Juk ne visos idėjos objektyve atrodo puikiai, ne visada gautas rezultatas yra toks, kokio tikitės.

Kaip padaryti, kad vaikas nebūtų piktas

Kadangi dažniausiai krikštijami vaikai yra labai maži – jie nenori per didelio dėmesio kiekio ir paprasčiausiai fotosesijos metu yra pikti, daug verkia. Jeigu vaikas dar labai mažas – kartais rekomenduojama krikštynų tuomet, kai jis miegos. Žinoma, dažniausiai stengiamasi būti kuo tyliau, kad mažasis nebūtų pakeliamas. Taip pat jis visada yra rankose, tačiau nusprendus pakrikštyti kūdikį jis vistiek nepakils nuo rankų, tad jokio skirtumo. Jeigu vaikas jau kiek didesnis – tokiu atveju pykčių galima išvengti paprasčiausiai fotosesiją įgyvendinat jau po miego. Jokiu būdu neužimkite jo miegučiui skirtų valandų fotografavimuisi, kadangi vaikas bus piktas. Galiausiai, jis būtini turi būti pavalgęs, pakeistais pampersais ir panašiai. Jaustis puikiai, kadangi tik tokiu atveju nebus irzlus ir mielai pozuos specialistui.

„Maži stebuklai“ fotografė – Jūsų pasirinkimas. jeigu norite, kad profesionalė įamžintu kokybiškas nuotraukas, kurios būtų ne tik sustabdytos akimirkos, tačiau ir kalbėtų – rinkitės specialistus. Krikštynos tokiu atveju net ir po daugelio metu vis dar bus ne tik ant popieriuko, tačiau ir Jūsų mintyse.