FRESH MARKET pirmasis pasiūlė maisto prekių pristatymo į namus paslaugą Kauno mieste

Nuo vakar Kauno miesto gyventojai turi galimybę internetu užsisakyti kasdienio vartojimo ir maisto prekių, kurios pirkėjams į namus pristatomos vos per kelias valandas. Šią paslaugą pasiūlęs mažmeninės prekybos tinklas „Fresh Market“ tapo pirmuoju Lietuvoje, teikiančių maisto ir kasdienio vartojimo prekių pristatymo paslaugą Kauno mieste. Šiuo tikslu viena jame įrengtų „Fresh Market“ parduotuvių rekonstruota į specialiai elektroninei prekybai pritaikytą prekių paskirstymo sandėlį.

Prekių pristatymas Kaune
freshmarket.lt nuotr.

„Vakar diena visiems buvo išskirtinė – po ilgojo savaitgalio antradieniu prasidėjo ši, trumpesnė, darbo savaitė. Tuo tarpu kauniečiams ji buvo ypatinga ir tuo, jog jau nuo vakar jie turi galimybę užsisakyti maisto ir kasdienio vartojimo prekių internetu ir gauti jas tą pačią dieną. Taigi, daliai jų po darbo jau nebereikėjo skubėti į parduotuves ir gaišti laiko eilėse,” – pasakojo UAB „Fresh Market“ generalinis direktorius Saulius Urbonas.

Pasak jo, nuo praėjusių metų rudens, kai pradėjo prekybą internetu, „Fresh Market“ dažnai sulaukdavo užklausų dėl šios paslaugos teikimo Kauno mieste. „Išanalizavę galimybes ir įsiklausę į pirkėjų lūkesčius, matome, jog internetinės parduotuvės paslaugų plėtrai antrame pagal dydį Lietuvos mieste galimybių yra. Pirmosios dienos rezultatai tai patvirtina”, – sakė Saulius Urbonas.

Pradėjus www.freshmarket.lt paslaugų tiekimą Kauno mieste, į jo gatves išriedėjo 10 „Fresh Market“ automobilių. Jie, kaip ir kiti 60 „Fresh Market“ automobilių sostinėje, yra paruošti pagal specialų užsakymą – kiekvienas jų yra pritaikytas maisto prekių pristatymo paslaugai. Ji klientams, užsakusiems prekių už bent 9 Eur, teikiama visiškai nemokamai.