Medinės virtuvėlės – lavina vaiko savimonę

Renkantis žaislus vaikams svarbiausia kuo daugiau dėmesio skirti tokiems, kurie atveria galimybes ne tik smagiai leisti laiką, tačiau ir išmokti naujų dalykų. Džiugu, kad vis daugiau tėvelių tai supranta ir renkasi žaislus, kurie lavina, kurie moko vaiką naujų dalykų, gerina tam tikrus įgūdžius,

Vienas tokių labai mėgstamų ir daugelio tėvelių pasirenkamų žaislų yra medinės virtuvėlės. Mėgstamos dėl to, kad lavina vaiko fantaziją bei suteikia jam galimybę išmokti naujų dalykų, kurie praverčia gyvenime.

Kopijuoja suaugusius

Labai pasiteisina tokie žaislai, kurie vaikui suteikia galimybę pačiam daryti tuos dalykus, kuriuos kasdien atlieka suaugusieji asmenys. Ne veltui yra sakoma, kad tėveliai arba vyresnieji broliai ir seserys yra pati geriausia ugdomoji priemonė, tai yra, vaiko pavyzdys, kuriuo mažylis seka. Svarbu, kad jam būtų suteiktos galimybės mokytis. Tokie žaislai kaip medinės virtuvėlės – puikus to įrankis.

Svarbiausia, kad mokymosi metu vaikas mėgdžioja tėvelius, įgaus tinkamus žaidimo įpročius, kurie vėliau jam gyvenime tikrai pasiteisins.

Padeda kurti savo erdvę

Taip pat labai svarbu, kad vaikas turėtų savo erdvę, kurioje galėtų daryti tai, kas jam patinka. Kadangi toli gražu ne kiekvienas vaikutis gali džiaugtis nuosavu savo kambariu – tokiu atveju mini baldeliai ir tampa galimybe sukurti savo oazę, tokioje, kurioje vaikas jausis puikiai. Virtuvėle yra viena iš galimybių. Greta jos padėjus ir spintelę, kokį nors kitą mažą baldelį – bus galima džiaugtis jaukumu, šiluma ir paprastumu, kuris atvers galimybes mažyliui jaustis saugiai.

Išmoksta tvarkytis

Galiausiai, tokio tipo virtuvės bei kiti baldai, kurie imituoja suaugusiųjų daiktus, dažniausiai padeda vaikams ne tik išmokti su jais elgtis, tačiau ir suprasti, kad po visko reikia tvarkytis. Nupirkite vaikui įvairių dėžučių, kurios gali padėti kur kas paprasčiau organizuoti daiktus. Gana greitai pamatysite, kad vaikas nuo savo asmeninės virtuvėlės įgūdžius perteikė ir kitoms erdvėms.

Suteikite galimybę vaikui mokymosi metu įgyti kuo daugiau įgūdžių. Tinkami žaislai – turi tokią galimybę. Reikia tik atsakingai juos rinktis. O tai jau yra tėvelių darbas.