Interjero kūrimas turint ribotą biudžetą

Užtikrinti, kad mūsų namai visuomet atrodytų moderniai ir „stilingai“, tikrai nėra labai paprasta užduotis – ypač, jei interjero kūrimui skirtas biudžetas yra pakankamai ribotas. Tačiau, laimei, visuomet yra įvairių originalių ir praktiškų sprendimų, kurie gali puikiai pasitarnauti padedant mums net ir ribotomis sąnaudomis pasiekti puikius rezultatus.

Paslaptis slypi detalėse

Kiekvieno būsto interjeras – tai gausybės skirtingų (ir tuo pačiu tarpusavyje derančių bei vieną kitą papildančių) detalių visuma. Todėl, kai sakome, kad paslaptis slypi detalėse, turime omenyje būtent tai.

Kiekviena detalė, kuri užims vietą jūsų būsto interjere, privalo būti kruopščiai apgalvota. Tai reiškia, kad svarbiomis tampa tiek grindjuostės, tiek ir sieninis šviestuvas. Skirskite pakankamai laiko ir pastangų tokių detalių suderinimui ir galiausiai galėsite mėgautis bei grožėtis tobulu savo būsto interjeru.

Spalvos – didžiulės svarbos veiksnys

Spalvos, kurias pasirinksite formuodami savo būsto vidaus interjerą, turi tiesioginį poveikį bendrai jūsų namuose vyrausiančiai atmosferai ir jūsų bei jūsų namiškių nuotaikai. Netinkamai pasirinktos spalvos gali ne tik sujaukti jūsų interjerą, tačiau turėti ir labai neigiamą poveikį jūsų nuotaikai bei psichologinei būsenai.

Todėl prieš pasirinkdami pagrindines spalvas, turėtumėte jas išbandyti ant nedidelių plotelių ir pasistengti jų tinkamumą įvertinti esant skirtingam apšvietimui (t.y. skirtingam paros metui). Tokiu būdu jums turėtų būti lengviau suprasti, kas galėtų tikti, o ko jūs turėtumėte vengti.

Sienų ir lubų dekoravimas

Galbūt iki šiol buvote numatę savo namų sienas dekoruoti įprastiniais tapetais, o lubas nudažyti balta ar kremine spalva? Tačiau nemanykite, kad tai yra vienintelis jums prieinamas pasirinkimas.

Sienų ir lubų dekoravimui šiandien galime pasirinkti iš gerokai originalesnių sprendimų asortimento. Ir vienas iš pavyzdžių yra skystieji tapetai Poldecor, kurie pastaruoju metu sulaukia didžiulio populiarumo – tiek dėl didelės pasiūlos, tiek ir dėl originalumo, plataus pritaikomumo bei lengvo naudojimo.

Skysti tapetai jūsų interjerui gali suteikti taip trūkstamą originalų akcentą, kartu suteikiant ir daugiau išskirtinumo. O kadangi skystus tapetus galite lengvai panaudoti ir patys (tam nereikia jokio išskirtinio pasiruošimo ar vidaus apdailos patirties), jais dekoruojant savo namų erdves jums neteks samdyti vidaus apdailos specialistų ir patirti papildomų išlaidų.

Baldų praktiškumas ir patogumas

Atnaujindami savo būstą kartu apgalvokite ir jūsų namuose esančius baldus. Galbūt jie jau savo atgyveno? Jei taip, galite juos atnaujinti. O galbūt jų yra pernelyg daug? Tokiu atveju dalį jų galite parduoti.

Turėtumėte pasistengti atrasti aukso viduriuką – tarp komforto, patogumo, erdvumo ir modernumo. Įtakos jūsų interjerui turi ir baldų išdėstymas. Todėl bandydami atrasti jiems tinkamiausias vietas skirtingose būsto erdvėse, taip pat nepamirškite vienos svarbios taisyklės – statydami baldus arti sienos, nuo jos palikite apytiksliai penkių centimetrų tarpą. Tai jūsų kambariams suteiks daugiau vizualinės erdvės.