Ką reikia žinoti, kad įrengti nepriekaištingą svetainę?

Svetainė yra pagrindinis mūsų namų kambarys. Ji yra tarsi namų vizitinė kortelė, dėl ko su dideliu pasididžiavimu rodome savo svečiams ir draugams. Dėl šių priežasčių svetainė turi palikti didelį įspūdį visiems ateinantiems, o kas gali tai geriau užtikrinti, nei nuostabus jaukumas bei patogumas. Kiekvienoje geroje svetainėje yra ir puikiai priderinti korpusiniai baldai, ir nepaprastai patogus ir malonūs minkštieji baldai. Tačiau kaip reikia juos harmoningai suderinti ir įrengti nepriekaištingą svetainę?

Kiekvienas namų šeimininkas, prieš pradėdamas ieškoti baldų, turi tikslia išmatuoti patalpą, kuri pavirs į jo naująją svetainę. Jeigu nepaisysite šio nepaprastai svarbaus proceso, nupirksite tokius baldus, kurie visai netinka jūsų kambariui dėl ko galite nereikalingai apkrauti vietą ir trukdyti žmonėms vaikščioti svetainėje. Tik gerai išmatavę savo patalpą pradėkite baldų paieškas. Pagal kambario parametrus rasite jums tinkančius baldus bei atitinkamą jų dydį. Jeigu jums sunku apsispręsti, jei neįsivaizduojate, kiek vietos turi užimti baldai, interjero dizaineriai pataria rinktis tokius, kurie užims ne daugiau nei du trečdalius jūsų sienos dydžio

Kai kalbame apie svetainės grožį ir jaukumą, jei norite, kad svetainė atrodytų kuo gražiau ir jaukiau gerai pagalvokite, koks bus svetainės baldų stilius. Jeigu nesuderinsite spalvų ir tiesiog sumalsite baldus į vieną visumą, jūsų svetainė atrodys labai absurdiška. Gražiai suderinti baldus, kurie tiesiog nenori būti suderinami yra rimtas iššūkis patiems geriausiems interjero dizaineriams. Jei šis žingsnis kelia jums nepatogumų, pasikalbėkite su specialistais , kurie pagal jūsų norus ir reikalavimus padės svetainei išrinkti jaukų ir derantį stilių. Svetainėje turi derėti ne daugiau nei trys panašios spalvos, nes daugybė spalvų tokioje klasiškoje vietoje sudaro neigiamą vaizdą. Tačiau nors pagrindinės spalvos ir yra suderintos, tai nereiškia, jog negalite pagyvinti savo svetainę įvairiomis, maloniomis dekoracijomis. Įvairiausi gražūs, žaislai, mielos pagalvėlės, gražūs paveikslėliai arba fotodrobės – svarbiausia yra būti atidžiam ir pasistengti kad jūsų papildomos svetainės detalės nekontrastuotų su pagrindinėmis jos spalvomis.

Ieškiant baldų naujajai svetainei svarbiausia pasirūpinti, kad išrinkti baldai puikiai tiktų jūsų gyvenimo būdui, todėl prieš perkant gerai žinokite, kokių funkcijų iš baldų reikalaujate. Dar tarybiniais laikas buvo labai paplitusios visa sieną užimančios sekcijos-milžinės. Jose dažniausiai buvo ir iki šiol yra laikomi įvairiausi nereikalingi niekučiai. Šiais laikais pačios patogiausios ir populiariausios yra sekcijos iš televizoriaus staliuko ir keleto pakabinamų spintelių. Bet aklai vadovautis kiekvienu patarimu yra neprotinga: jūs turite atrasti save ir pagal tai išsirinkti norimus svetainės baldus

Jei negalite sau leisti užsisakyti brangių korpusinių baldų, galite paieškoti alternatyvos internetinėje parduotuvėje. Jų kaina yra kur kas mažesnė, bet baldai vis tiek sugebą išlaikyti aukštą kokybę.