Kaip pasirinkti lubrikantą?

mergina

Norint turėti gerus santykius su partneriu yra svarbu jį gerbti, suprasti, tačiau neretai pasitaiko, jog santykiai prastėja dėl lytinių santykių kaltės. Jei vienas iš partnerių nejaučia malonumo sekso metu, tuomet po truputį pradeda vengti intymių santykių su partneriu ir randa kitą veiklą, kuri teikia malonumo. Jei pora seksu užsiima vos kelis kartus per mėnesį ar net rečiau, tuomet gali būti, jog vienas ar net abu ims dairytis į kitus. Neištikimybė santykiuose pasitaiko dažnai ir dažniausiai kalti yra abu partneriai. Seksas partnerius suartina, todėl yra svarbu rasti būdą kaip seksą padaryti maloniu abiems. Vienas dažniausių pasirinkimų yra lubrikantas. Jis gali ne tik suteikti papildomų pojūčių, bet ir leisti porai negalvoti apie tai ar bus pakankamai drėgmės ir panašiai. Lubrikantai gali teikti įvairias funkcijas, todėl yra svarbu pasirinkti tą, kuris teiks daugiausia malonumo.

Lubrikantai gali atlikti įvairias funkcijas:

  • Suteikti daugiau drėgmės. Tai gali būti naudinga ne tik analinio, bet ir vaginalinio sekso metu.
  • Lubrikantai skleidžia įvairius kvapus. Malonūs kvapai gali suteikti daugiau malonumo ne tik atliekant oralinį, bet ir vaginalinio sekso metu.
  • Lubrikantai gali suteikti papildomų pojūčių. Jie gali šildyti, šaldyti ir panašiai. Svarbu pasirinkti pagal savo poreikius.

Rinktis lubrikantus reikėtų pagal šiuos kriterijus:

  • Rūšis. Lubrikantai gali būti silikoniniai, pagaminti vandens pagrindu, aliejiniai, vazelininiai. Renkantis lubrikantą yra svarbu atkreipti dėmesį į naudojamus prezervatyvus. Durex siūlo ne tik prezervatyvus, bet ir lubrikantus. Aprašymuose yra nurodyta ar juos bus galima naudoti su prezervatyvais iš latekso. Perkant svarbu žinoti ar jie neturės įtakos prezervatyvui. Lubrikantai suteikia malonumo, tačiau prezervatyvai suteikia apsaugą, todėl yra svarbu rasti lubrikantą, kuris netrukdytų prezervatyvui atlikti reikiamas funkcijas.
  • Gamintojas. Lubrikantai gali būti kokybiški ir suteikti didelį malonumą, tačiau parduodami ir mažiau kokybiški lubrikantai, kurie gali sukelti dirglumą ar alergiją. Rinktis reikėtų tik patikimą gamintoją.
  • Galiojimo laiką turi ne tik prezervatyvai, bet ir lubrikantai. Svarbu pirkti lubrikantą, kuris galėtų būti naudojamas ilgą laiką. Kiekvieną kartą naudojant reikėtų įsitikinti, jog jis gali būti naudojamas.
  • Kvapas. Perkant lubrikantą yra svarbu atkreipti dėmesį į kvapą. Sekso kvapas nėra malonus, todėl lubrikanto kvapas gali suteikti daugiau aistros ir malonumo.

Malonumą sekso metu gali suteikti ne tik lubrikantai, bet ir prezervatyvai. Durex prezervatyvai gali būti ne tik įprasti, bet ir su skoniu, kvapu bei funkcijomis. Prezervatyvas gali leisti pajusti malonius pojūčius, tačiau papildomos drėgmės nesuteiks, todėl kartais tenka pasirinkti ne tik prezervatyvą, bet ir lubrikantą. Kai kuriais atvejais užtenka naudoti tik prezervatyvą, jog būtų galima pajusti papildomų pojūčių ir didesnį malonumą.

Prezervatyvai yra svarbūs kiekvienai porai ne tik dėl papildomo malonumo, bet ir dėl apsaugos. Jei partneris nėra pastovus, tuomet yra būtina naudoti prezervatyvus. Kontraceptinės tabletės bei kitos priemonės gali suteikti efektyvią apsaugą nuo nepageidaujamo nėštumo, tačiau nuo lytiniu būdu plintančių ligų efektyviai apsaugos tik prezervatyvai, todėl yra būtina juos naudoti, jei partneris nėra pastovus ar patikimas. Prezervatyvai yra nepakeičiama apsaugos priemonė, kuri gali suteikti ne tik apsaugą, bet ir papildomą malonumą.