Kaune atidaryta Vokietijos Hella gamykla

 

2018 metų rugsėjo 13 dieną Kauno rajone buvo oficialiai atidaryta Vokietijos automobilių apšvietimo komponentų ir elektronikos gamykla „Hella“. Tai puikus pramoninis startas visam Kauno miestui, kadangi ši gamykla sukurs daugiau nei 250 naujų darbo vietų.

Oficialiame gamyklos atidarymo renginyje dalyvavo ir prezidentė Dalia Grybauskaitė, kuri negailėjo optimistinių žodžių apie naujai susikūrusį Lietuvos ir Vokietijos ekonominį bendradarbiavimą. „Hella“ gamyklos atidarymas tik dar kartą įrodė, kad Lietuva sparčiai įsijungia į aukštos kvalifikacijos gamybinę rinką ir gali suteikti vietas gabiems ir aukšto profesinio lygio technologams.

Bendrovės generalinis direktorius R. Breidenbachas tikino, kad šiai gamyklai pastatyti, Kaunas buvo pasirinktas labai atsakingai. Direktorius yra įsitikinęs, kad būtent Kauno regione galima puikiai išvystyti aukšto lygio darbo jėgą.

Šiai įmonei surasti darbuotojus nebuvo sunku. Šiuo metu čia jau dirba 70 žmonių ir yra siekiama įdarbinti dar apie 250 darbuotojų. Dauguma jų lietuviai ir toliau bus siekiama, kad „Hella“ gamykloje dirbtų tik talentingi tautiečiai.

Žvelgiant į pasaulinį tinklą, verta paminėti, kad tai yra keturiolikta „Hella“ gamykla visame pasaulyje. Bendrovė dirba nuo pat 1899 metų, o jos pardavimai per pastaruosius metus sudarė net 7,1 mlrd. eurų.