„Kartlandas“ – puiki vieta pasivažinėti kartingais šaltais rudens vakarais

 kartlandas

Atėjus rudeniui visos pramogos pamažu persikelia į vidaus patalpas. Galvojate, kad važinėtis kartingais galima tik lauke? Labai klystate, nes Kaune, Drobės g. 62 pastate yra įsikūrę kartingai.

 

Kartodromas „Kartlandas“ nesenai atšventė savo ketvirtąjį gimtadienį, todėl dabar čia yra siūlomas labai platus pramogų ratas. Čia galima ne tik pasivažinėti kartingais, tačiau ir surengti vaiko gimtadienį ar įmonės vakarėlį. Norintys linksmai paminėti mergvakarį ar bernvakarį, taip pat yra maloniai laukiami.

 

Ketvirtadienis yra geriausia diena švęsti gimtadienį šiame kartodrome, todėl, kad už dviejų važiavimų kainą, Jums bus suteikti net trys važiavimai.

 

„Kartlando“ kartodromas turi puikią parduotuvę, kurioje galima įsigyti važiavimus su nuolaidomis. Ypač patogu čia pirkti ir dovanų kuponus. Kiekvienas mėgstantys lenktynes, tikrai apsidžiaugs gavęs tokį dovanų kuponą. Taip pat parduotuvėje galima įsigyti ir įvairių įdomių suvenyrų.

 

„Kartlande“ nuolatos vyksta ir kartingo pamokos. Tai ypač aktualu jauniesiems lenktynininkams, kuriems reikia papildomos popamokinės veiklos. Pramokus važiuoti kartingais, tiek vaikai, tiek suaugusieji gali dalyvauti įvairiose varžybose ir laimėti prizus.

 

Į „Kartlandą“ yra kviečiami mokytis visi vaikai, kuriem jau yra suėję 4 metai. Vairavimo pamokas sudaro teorinė, praktinė dalis ir klaidų analizė.

 

„Kartlando“ darbo laikas yra gana lankstus, todėl pasivažinėti kartingais galite net ir vėlai vakare.