Kaune – nemokami jogos užsiėmimai nėščiosioms ir mamoms su kūdikiais

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras tęsia projektą „Sąmoninga tėvystė – sveikas vaikas“ ir kviečia dalyvauti nemokamose jogos praktikose ir paskaitose. Projekto metu vyks jogos mankštos besilaukiančioms moterims ir mamoms su kūdikiais, paskaitos apie nėščiųjų fizinį aktyvumą ir mitybą, taisyklingą kvėpavimą nėštumo ir gimdymo metu bei daug kitų šeimai aktualių temų.

nemokamos jogos mankštos
psychcentral.com nuotr.

Jogą praktikuoti gali įvairaus amžiaus žmonės – tiek vaikai, tiek senjorai ar besilaukiančios mamos. Tai – puiki sveikatinimo priemonė, padedanti tausoti ir išlaikyti sveikatą. Jogos nauda žmogui labai didelė: ji veikia ne tik fizinį kūną, bet ir protą bei dvasią. Kasdien atliekami pratimai garantuoja gerą savijautą, yra puikus būdas sumažinti stresą. Praktikuojantieji jogą išlaiko ramų protą, turi daugiau energijos, gerėja jų miego kokybė. Jogos pratimai stiprina fizinį kūną, lavina raumenyną, gerina lankstumą, pusiausvyrą. Nuolat praktikuojama joga turi teigiamos įtakos sveikatos būklei, pradedant svorio reguliavimu, baigiant širdies ir kraujagyslių, endokrininės sistemos veiklos gerinimu.

Paskaitų ir praktikų ciklas „Sąmoninga tėvystė – sveikas vaikas“ organizuojamas bendradarbiaujant su Lietuvos jogos asociacija. Užsiėmimai vyks nuo kovo vidurio iki birželio pabaigos. Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis paskaitų ir praktikų grafike nurodytais telefono numeriais. Grafiką galite rasti čia:  http://www.kaunovsb.lt/straipsnis/nemokami-jogos-uzsiemimai-nesciosioms-ir-mamos-su-kudikiais.html.

Daugiau informacijos: Monika Straupytė, viešųjų ryšių specialistė, tel. (8-37) 454 717, el. paštas [email protected]