Miegančios rožės

rožės

Natūralios, ilgus metus nevystančios rožės, kurioms nereikia jokios priežiūros. Miegančios rožės dažniausiai perkamos kaip dovana. Jos pukiai tinka įvairioms progoms, bet dažniausiai dovanojamos vestuvių proga, kadangi ilgai žydinti rožė tarsi simbolizuoja meilę bei gyvybę, kuri puikiai atspindi vestuvių dvasią. Puiki dovana gimtadienio proga, dažnai perkamos ir mamos bei tėčio dienos progomis, kadangi šiomis dienomis dėkojame savo tėveliams, kad jie yra mūsų gyvenime. Miegančios rožės atitinka visus ekologinius standartus, tad yra visiškai saugios ir ilgą laiką išlieka gyvos.

Miegančios rožės po kupolu

Rožės komponuojamos specialiai sukurtuose tvirto stiklo kupoluose. Miegančios rožės- puikus pasirinkimas ieškantiems išskirtinės kompozicijos, kuria norite papuošti stalą. Norėdami, kad rožė po kupolu kuo ilgesnį laiką jūs džiūgintų, būtinai suraskite jai tinkančią vietą, kurioje nėra tiesioginių saulės spindulių, didelio karščio ir šalčio temperatūros pokyčių.

Miegančios rožės akrilinėje dėžutėje

Miegančios rožės akrilinėje dėžutėje yra populiarios, mėgstamos ir labai dažnai perkamos, jos tapo ne tik priedu prie dovanos, tačiau pačia dovana. Vienintelis skirtumas nuo tikrų rožių yra tas, kad miegančios rožės neturi jokio aromato, jos perkamos ne tik kaip dovana, tačiau ir kaip interjero kompozicija, stalo dekoracija, konferencijų salės puošmena.

Gėlės vestuvėms

Gėlės vestuvėse visų pirmą yra naudojamos nuotakos ir pamergių puokštėms, vainikams. Šiuo metu labai madinga iš gėlių gaminti pagalvėles žiedams arba jas įkomponuoti į žiedų dėžutes. Gėlėmis puošiami automobiliai, bažnyčios altorius ir suolai. Tradiciškai gėlėmis dekoruojami ir šventės vietoje esantys stalai bei kėdės. Populiarų fotosesijų sienas dekoruoti ne tik gyvomis gėlėmis, bet ir dirbtinėmis gėlėmis, nes dideles  sienas puošti vien gyvomis gėlėmis daugeliui jaunųjų per brangu.