Kauno dramos teatras kviečia į spektaklį „Gentis“

Šaltais sekmadienio vakarais, kuomet su visa šeima ilsimės ir džiaugiamės laisvadieniu, verta paieškoti prasmingų veiklų ir puikiai praleisti laiką. Vienas geriausių būdų tai padaryti – nueiti į gerą spektaklį ir pasisemti naujų įspūdžių.

 

Šiais metais Kauno dramos teatras ir vėl džiugina savo lankytojus, kviesdamas į nepamirštamus spektaklius. Šį sekmadienį būtinai kviečiame ateiti į spektaklį „Gentis“. Vaidinimo premjera jau įvyko 2014 metais, o dabar puiki proga prisiminti visa tai, o galbūt pamatyti ir pirmą kartą!

 

Spektaklis „Gentis“ pastatytas pagal I. Simonaitytės romaną tokiu pačiu pavadinimu. Tai unikali istorija apie namus, meilę ir išdavystę. Spektaklio metu mes pamatysime prisiminimus apie Šimonių šeimos gentį. Nesvetimos temos bus ir pasitikėjimas, meilė, viltis, giminės, šeimos bendrystė. Čia gausu autobiografinių detalių, tad, jeigu jau esate perskaitę romaną – būtinai turite išvysti ir jo vaidinimą.

 

Spektaklio režisierius pastatė šį kūrinį, vedamas smalsumo. Ar senovinis romanas ir tuometinės realijos gali pritapti prie šiuolaikinio mūsų gyvenimo? Ateikite, pamatykite ir įvertinkite patys!

 

Spektaklio laikas: sausio 13 diena, 18 valanda.

Spektaklio trukmė: 2 valandos.

Spektaklio vieta: Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės alėja 71, Kaunas.