Ekskursija po Pažaislio vienuolyną

Kaip ir praeitais metais, taip ir šiais visi kauniečiai nuolatos turi puikią progą lankytis unikaliose miesto ekskursijose. Šį kartą Kaunas kviečia Jus į ekskursiją po Pažaislio vienuolyną. Rodos ne vieną kartą jau aplankytas objektas ir visiems iki skausmo pažįstamas, bet vis dar galima išgirsti kažką naujo, ypač, jeigu seniau nė kiek nesidomėjote Kauno istoriniais faktais.

 

Ar žinojote, kad Pažaislio vienuolyną neatlygintinai pastatė LDK didikas K. Z. Pacas? Jo tikslas buvo pastatyti jaukią, bet tuo pačiu labai įstabią, prabanga dvelkiančią bažnyčią, kurioje galėtų apsistoti atsiskyrę vienuoliai. Darbas ir malda vyrauja kartu, o vienuoliai šioje vietoje išgyvena net 170 metų. Šie ir daugelis kitų istorinių faktų atsivers Jums visos ekskursijos metu! Tai unikali galimybė viską sužinoti apie Pažaislio vienuolyną. Garantuojame, kad kai kitą kartą pro čia važiuosite, nejučiomis Jūsų lūpose atsivers šypsena!

 

Į ekskursija reikia registruotis elektroniniu būdu. Paskubėkite, nes vietos kasdien tirpsta! Ši ekskursija vyks ir kitu laiku.

 

Ekskursijos laikas: sausio 12 diena, 10.15 val.

Ekskursijos trukmė: 1 valanda ir 45 minutės.

Ekskursijos vieta: Pažaislio kamaldulių vienuolynas, T. Masiulio gatvė 31, Kaunas.