Kodėl visada būtina rinktis patikimą bitcoin keityklą?

bitcoin keitykla
Nuotrauka: https://pixabay.com/en/bitcoin-dollar-president-washington-2730220/

Niekaip negalite apsispręsti kokiu būdu įsigyti bitcoin valiutos? Tiesiog turite suprasti, kad tik patikima bitcoin keitykla gali jums pasiūlyti maksimalų saugumą. Jeigu vis dėlto rizikuosite kreiptis į fizinius asmenis dėl šios valiutos įsigijimo, tuomet turėkite galvoje, kad galite likti visiškai be nieko. Bitcoin keityklos šiuo metu siūlo itin plačias šios valiutos įsigijimo galimybes, tačiau labiausiai reikia paminėti, kad jos taipogi siūlo ir specialias pinigines, kuriose bus laikomi jūsų pinigai. Trumpai tariant, jeigu norite įsigyti bitcoin valiutą dideliais kiekiais, tuomet ypač atidūs turite būti rinkdamiesi pardavėjus ar keityklas. Galite labai lengvai nudegti.

Perkant bitcoin valiutą iš fizini asmenų rizikuojama negauti nieko. Paprastai kalbant, kai kurie asmenys yra sukčiai ir šios valiutos privalumus naudoja apgavystėms. Trumpai tariant, kuomet valiuta perkama iš fizinių asmenų, pardavėjas tiesiog gali paimti iš jūsų pinigus, o bitcoinų gali taip ir nepervesti. Dėl to reikėtų būti labai budriems ir nesirinkti jokių neaiškių asmenų. Kas liečia pirkimą iš fizinių asmenų, būtina rinktis tik tuos, kurie turi puikius atsiliepimus. Internete galima rast specialias bendruomenes, kurios suburia virtualios valiutos entuziastus. Ten galite rasti patikių žmonių, kurie galbūt galės jums parduoti norimą bitcoin kiekį.

Jeigu bitcoin valiutą ketinate pirkti iš keityklų, tuomet situacija kardinaliai keičiasi. Patikima bitcoin keitykla gali pasiūlyti ne tik geras įsigijimo sąlygas, bet ir pinigines ar atsiskaitymo korteles. Trumpai tariant, jūs galite sudaryti sutartis su keityklomis ir jose įsigyti mokėjimo kortelę. Tiesiog ten bus laikomi jūsų bitkoinai ir tuomet kortele galėsite atsiskaityti praktiškai visur kur tik panorėsite. Taipogi galėsite nusiimti čia valiutą eurais ir t.t. Žinoma, ne visos keityklos siūlo tokias finansines paslaugas. Dėl šios priežasties pradžioje ir buvo minėta, kad reikia kreiptis tik į geriausią reputaciją turinčia keityklas. Tiesiog renkantis netinkamus bitcoin valiutos pardavėjus galima ypač skaudžiai nudegti – liksite su dideliais nuostoliais ir tiek.

Perkant bitcoin valiutą taipogi reikia pasidomėt jos verte. Nenustebkite, kad po įsigijimo jos vertė gali nukristi per kelis ar net kelias dešimtis procentinių punktų.