Ką pasiimti į atostogas?

Jei mėgstate keliauti, tuomet turbūt žinote, kaip svarbu tikram keliautojui sugebėti susipakuoti į lagaminą tik būtiniausius daiktus. Jei sugebate tai padaryti, tuomet į kelionę išsiruošiate neapsikrovę ir galite džiaugtis savo atostogomis be viešbutyje išsimėčiusių nereikalingų daiktų. Tačiau kaip žinoti, ko jums tikrai prireiks, o ką visgi galima palikti namie? Visų pirma, pagalvokite apie šalį į kurią keliaujate. Jei jūsų kelionės kryptis yra saulėta vieta, kurioje lietus iškrenta dešimt dienų per metus ir tai yra vadinama „liūčių sezonu“, tuomet jums tikrai nereikės striukės, skėčio ir panašių daiktų – visa tai meskite šalin. Geriau pasiimkite vienus papildomus marškinėlius nei vieną papildomą megztinį (taip, tikrai atspėjote, optimalus megztinių skaičius esant Maljorkoje ar kitoje panašioje vietoje yra nulis). Tas pats galioja ir tuo atveju, jei keliaujate į tokią vietą, kur džiaugsitės sniegu padengtais kalnais. Čia jums neprireiks šortų, basučių ir kitų vasariškų drabužių, žinau, kad kiekvienam nedaug keliavusiam žmogui visuomet kraunantis lagaminą kirba mintis – o kas, jei man to prireiks? Kas, jei netikėtai gausiu galimybę pabūti dirbtiniame paplūdimyje? Jei įvyks toks netikėtumas, kurio realumas turbūt yra vienas iš tūkstančio, tuomet jūs tiesiog nusipirksite vasariškus šortus vietoje ir ramiai džiaugsitės dirbtinio paplūdimio teikiamais malonumais.

barzdaskuteTačiau, drabužiai tikrai nėra viskas, ką turėtumėte pasiimti į kelionę, kai krausitės lagaminus nepamirškite higienos priemonių. Žinoma, dantų šepetėlį, dantų pastą ir kitus mažmožius galite nusipirkti ir nuvykę į vietą, tačiau daug geriau jausitės, jei juos vešitės iš namų. Taip yra dėl paprastos priežasties – nuvykus į naują vietą, jūs tikrai nenorėsite pačiu pirmu taikymu ieškoti parduotuvės, kurioje galėtumėte įsigyti dantų šepetuką. Taip pat nepamirškite ir kitų būtinų daiktų, vyrai turėtų pagalvoti apie barzdaskutes, tiksliau savo barzdaskutę ,kurią turi pasiimti į kelionę, kad ilgų atostogų metu netaptų Robinzonais Kruzais, o moterims būtų patartina nepamiršti savo kosmetinės, nes kosmetikos ieškojimas nepažįstamoje vietoje, tikrai nėra ta veikla, dėl kurios leidotės į atostogų kelionę. Prie būtinųjų higienos priemonių taip pat galima pridėti ir jūsų vaistų ryšulėlį. Atminkite, kad tik jūs žinote, kokios ligos jus kamuoja ar gali užklupti netikėtai, todėl jūs turėtumėte su savimi turėti tų vaistų, kurie jums padeda, taip pat niekuomet neprašausite į kelionę pasiėmę angliukų, kurie turėtų padėti susidūrus su pilvo skausmais, aspirino, kuris turėtų numalšinti galvos skausmą, o taip pat visuomet patartina turėti binto ir pleistro, nes koją ar ranką susipjaustyti galite bet kur, net ir pačioje gražiausioje pasaulio valstybėje.

Jei jau susidėjote pagrindinius daiktus ir jums dar liko vietos, tuomet galite pagalvoti apie pramogas, jei mėgstate skaityti, tuomet įsimeskite į savo lagaminą kelionėms tinkamą knygą, tie, kurie negali praleisti nei dienos be išmaniųjų technologijų gali pasiimti planšetinį arba nešiojamą kompiuterį, nors mūsų redakcijos giliu įsitikinimu tokioms technologijoms tikrose atostogose nėra ką veikti. Juolab, kad tikriausiai didžiąją atostogų dalį būsite neišskiriamas su savo telefonu, kuris gali atlikti visas tas pačias funkcijas, kaip ir planšetė, tad skirtumas yra tik ekrano dydyje.

Tikimės mūsų duoti patarimai leido jums lengvai susikrauti lagaminą, o ateityje jūs taip įgusite, kad net dalis šiame straipsnyje paminėtų daiktų jums atrodys visiškai nereikalingi geroje kelionėje ir po kelių skrydžiu su registruotu bagažu, jūs suprasite, kad lengvai galite leistis į atostogas turėdami tik rankinį bagažą.