Kodėl vyrai nemėgsta šalikų?

šalikas

Vieni vyrai savo išvaizdai skiria daug dėmesio, kiti mažiau. Gatvėje pastebime vis daugiau stilingų vyrų, kurie mėgsta nešioti klasikines eilutes, marškinius ir švarkus, o kiti neišlenda iš džinsų, pūkinių striukių, grubių batų. Šios grupės vyrai nemėgsta nešioti ir šalikų bei kepurių.

Kokį šaliką išsirinkti?

Languotas šalis- dažniausiai nešiojamas vyrų tarpe, toks šalikas dera ir prie klasikinės eilutės, tvirtų pečių lietpalčio ar palto ir prie odinio švarko. Vienas iš derinimo variantų- atkartoti vilkimos eilutės spalvas, kitas- priešingas-  deinti kontrastinį spalvų šaliką, kuris taptų ryškiausia viso garderobo detale. Svarbu, šaliką rinktis iš  natūralios medžiagos, gali būti vilna kašmiras, alpakos vilna, medvilė ir kitokie audiniai. Jeigu mėgstate didelį, purų šalį tai toks šalis ne tik apsaugo nuo šalčio bei vėjo, kaklo krūtinės zoną, bet ir gali tapti charakteringa įvaizdžio detale. Vyrai kuriantys savo įvaizdį, stilių mėgsta lengvą, ploną šalikėlį, kuriuo galima net nesukti ant kaklo, bet palikti laisvai karoti  ant kaklo, gali pagyvinti ir kostiumą, paltą ir striukę. Tiesa, šiuo atveju gražiausiai dera vibruojantys, nekuklūs raštai, nes tamsus vienspalvis, siauras šalikėlis  liks nepastebėtas  ir savo  vaidmens neatliks.

Kaip dėvėti šaliką?

Šaliką galima dėvėti vienodai sulankstytą arba kievieną dieną užrišti vis skirtingais būdais. Šalikų surišimo mazgal yra skirtingi, išbandę keletą jų, išsirinksit, kuris jums tiks ir patiks, tik nuo jūsų fantazijos priklausys apsirengimo stilius. Žiemą vyrai šaliką nešioja dėl šoilumos ir bendro įvaizdžio. O vasrą šalikas  sukuria išskirtinį vyriškumo įvaizdį.

Gaminiai iš kokybiškos tekstilės

Gaminiai iš kokybiškos tekstilės atitinka kūdikių bei vaikų, ir jautrią ar alergišką odą turinčių suaugusių poreikius. Kokybiška tekstilė yra labai svarbus  šventės dekoro akcentas. Taigi tobulas stalas- kievieno restorano, kiekvienos šventės šeimininko pagrindinė užduotis. O tobulas stalas prasideda nuo tobulos staltiesės. Svarbu, atsižvelgti į vyraujančias  staltiesių spalvų madas ir kokybiškus, stipriai nesiglamžančius audinius.