Moteriškumas: kaip jį puoselėti?

Šiandien itin daug kalbama apie moteris ir jų meilę sau. Tiesa, kiekvienai moteriškumas reikš skirtingas savybes. Tačiau sunku paneigti, kad šis glaudžiai susijęs su pasitikėjimu savimi. Vis garsiau kalbama, kad moterys labiau mylėdamos save netampa egoistėmis, priešingai – tik dėmesys savo mintims ir kūnui, investicija į savęs pažinimą leidžia pilnai atsiskleisti sau, o tuomet ir kitiems. Tad, kaip puoselėti savitą, unikalų moteriškumą?

Pažinkite savo kūną

Norint pradėti stiprinti moterišką energiją, patariama užsiimti įvairiais fiziniais užsiėmimais, kurie padės pažinti savo kūną. Pavyzdžiui, pilatesas ar joga kuria harmoniją, atsipalaidavimą, suteikia dvasinį pasitenkinimą, taip pat lavina judesių plastiką bei kūno lankstumą. Grakštūs judesiai ir taisyklinga laikysena gerina savijautą ir kelia pasitikėjimą savimi.

Seksologai pastebi, kad intymus ryšys su savimi yra tiesiog būtina visaverčio savo kūno pažinimo sąlyga. Tik tyrinėdamos savo kūną, atrasite, kas padeda atsipalaiduoti. Pavyzdžiui, kokybiški vibratoriai ir platus jų pasirinkimas leis pasinerti į intymią ir dar neatrastą kūno pažinimo kelionę. Moterims, norinčioms geriau pažinti save, verta užsukti į internetinę parduotuvę Romantika.lt.

Eksperimentuokite

Neuždarykite savęs ribotų veiklų rate. Gyvenkite įdomų gyvenimą, plėskite akiratį, tik taip suvoksite, ko labiausiai norite ir kas kelia didžiausią džiaugsmą. Pavyzdžiui, tai gali būti pasivaikščiojimas dar neatrastais keliais ar savarankiška kelionė į užsienio šalį – pasirinkimas priklauso nuo jūsų pomėgių. Kuo moters asmenybė turtingesnė dvasiškai, intelektualiai ir socialiai, tuo stipresnis pasitikėjimas savimi. Tuo įvairesnėmis spalvomis išreiškiamas ir moteriškumas.

Ieškokite įkvėpimo

Jeigu norite atrasti ir puoselėti savo unikalų moteriškumą, bet nežinote, ką šis reiškia būtent jums – apsidairykite aplink. Galbūt žavitės draugės, mamos, močiutės ar žymios moters skleidžiama energija, kuri gali būti tikras įkvėpimas jums. Suvokimas, kokios detalės ar bruožai mus žavi, gali būti graži moteriškos energijos paieškos pradžia.

Gilinantis į savo moteriškumą, svarbiausia nepamiršti, jog tai yra unikalus procesas. Kelionė savęs pažinimo link niekuomet nesibaigia, nes kaskart galima atrasti naujus pojūčius ir patirtis. Puoselėjant moteriškumą, verta klausytis vidinio balso ir savo kūno poreikių.