„Saliamono turtai“ – įdomus spektaklis mažiesiems ir suaugusiems

teatrasKauno miesto kameriniame teatre (Kęstučio g. 74A, Kaunas) jau greitai bus galima pamatyti visiems neįprastą teatro pasirodymą. „Saliamono turtai“ – tai stalo teatras, kurio vaidinimui yra išnaudojama nedidelė scenos dalis – čia pat, prie apšviesto stalo.

 

Į šį spektaklį yra kviečiami visi suaugusieji ir vaikai nuo 4 metukų. Vaikams tokie spektakliai yra itin įdomus, kadangi jie turės galimybę išgirsti kelias įdomias pasakas.

 

Pagrindinė plėtojama teatro mintis bus – dalinkis turtu ir būsi pats turtingas! Pasakojimo motyvai perteiks tikrąsias vertybes, todėl žvelgiant iš edukacinės pusės, tai yra ne tik įdomu, bet ir naudinga vaikams.

 

Čia bus galima gyvai išgirsti smuiko garsus ir kitus styginius instrumentus. Pasirodymą rengia kompozitorė S. Dikčiūtė ir dailininkas P. Juodišius. Spektakliuko metu bus pasektos trys žydų pasakos: „Trys paplotėliai“, „Medaus ąsotis“ ir „Kiaušinis ir pupos“.

 

Renginio metu bus sukonstruoti įvairūs animuoti veikėjai. Čia vaizduotė tikrai labai efektyviai sužais, kadangi objektai keliaus dykumomis, jūromis, keps skanėstus…

 

Pirmą kartą stalo teatre bus ir kinetinio smėlio ant stalo. Tai taps pagrindiniu spektaklio veikėju.

 

Atvykite ir gyvai pamatykite, kokius įdomius dalykus galima sugalvoti, pasitelkiant vien tik kinetinį smėlį!

 

Beveik valandos laiko pasirodymas tikrai neprailgs ir netaps nuobodžiu vaikams.

 

Teatro laikas: Spalio 16 diena, 12.00 – 12.50 val.