Apdovanotos Kauno miesto ugdymo įstaigos

„Sveika gyva, Kalėdų viešnia“ – kalėdinių kompozicijų paroda-konkursas, kuris sausio 11 dienos popietę, į Kauno miesto savivaldybės didžiąją salę sukvietė 51-os Kauno miesto ugdymo įstaigos atstovus.

Tradicinis renginys, organizuojamas jau 50-tąjį kartą, jo metu pasveikinti ir apdovanoti kūrybiškiausi miesto mokiniai ir mokytojai, konkurso komisijos įvertinti už kalėdinių kompozicijų originalumą ir kūrybiškumą – jiems įteikti padėkos raštai ir konkurso organizatorių dovanos. Už interjero puošybą gražiausiomis ir originaliausiomis išrinktos ugdymo įstaigos apdovanotos diplomais ir menininkės Jūratės Gudžiuvienės sukurtais angelais, saugančiais idėjas ir įkvepiančiais naujiems darbams ir kūrybai.

Renginio dalyvius sveikino Kauno miesto tarybos Švietimo ir kultūros komiteto pirmininkės pavaduota Jūratė Norvaišienė ir Sporto, turizmo ir laisvalaikio komiteto narys Gediminas Budnikas. Dėkodami laureatams už šventinės nuotaikos ir Kalėdinio stebuklo kūrimą, jie linkėjo naujus metus spalvinti pačiomis ryškiausiomis spalvomis ir kūrybiškais darbais garsinti savo mokymo įstaigų vardą.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Šventinėje popietei koncertavo Kauno „Vyturio“ gimnazijos kapela ir smuikininkų ansamblis. Renginio metu pristatytas konkurso metu parengtas filmas suteikė galimybę prisiminti Kalėdas, jaukų šventinį laikotarpį, pasigrožėti ne tik savo, bet ir kitų ugdymo įstaigų mokinių ir mokytojų kūrybos darbais, išvysti komisijos apdovanotas kompozicijas.

Mokyklos aplinkos puošimo ir kalėdinių kompozicijų parodos-konkurso „Sveika gyva, Kalėdų viešnia“ mokyklos laureatės: Kauno Simono Daukanto progimnazija, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus, Kauno Kazio Griniaus progimnazija, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, Kauno Pilėnų pagrindinė mokykla, Kauno „Aušros“ gimnazija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija, Kauno Šančių mokykla-daugiafunkcis centras, Kauno „Varpo“ gimnazija, Kauno Vandos Tumėnienės ugdymo centras, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis, Kauno Rokų gimnazija, Kauno Milikonių pagrindinė mokykla, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija, Kauno Jono Jablonskio gimnazija, Kauno šv. Kazimiero progimnazija.

Diplomais už interjero akcentus vertinimo komisijos sprendimu apdovanotos Antano Martinaičio dailės mokyklos, Kauno Veršvų vidurinės mokyklos, Kauno Jono ir Petro Vileišių daugiafunkcinio centro, Kauno Tado Ivanausko progimnazijos, Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro, KTU Inžinerijos licėjaus, Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos, Kauno Petrašiūnų progimnazijos, Kauno Vaišvydavos pagrindinės mokyklos, Kauno Aleksandro Stulginskio daugiafunkcio centro, Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos ir pagrindinio ugdymo skyriaus, Kauno Gedimino sporto ir sveikatingumo gimnazijos, Kauno „Nemuno“ mokyklos daugiafunkcio centro, Kauno Jono Laužiko specialiosios mokyklos ir Kauno Dainavos progimnazijos aplinkos puošimo grupės.

Justina Grabliauskaitė

Kauno moksleivių aplinkotyros centro renginių organizatorė