Seminaras „Z karta: iššūkis suaugusiesiems“

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja seminarą „Z karta: iššūkis suaugusiesiems“. Seminaras vyks šių metų birželio 23 dieną 9.00 valandą Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje. Visi turintys vaikų ar laukiantys šeimos pagausėjimo, dirbantys ar daug bendraujantys su vaikais ir paaugliais kviečiami registruotis.

Nors nėra visiškai sutariama, kokio amžiaus vaikus galima laikyti Z karta, tačiau aišku, jog tai vaikai ir paaugliai, gimę naujųjų technologijų laikais ir ypatingai jomis besidomintys. Seminaras jau buvo organizuotas birželio 17 dieną, į jį kviečiant visuomenės sveikatos priežiūros specialistus, psichologus, socialinius darbuotojus, socialinius pedagogus ir kitus specialistus, dirbančius ugdymo įstaigose. Pasak psichologės Rasos Vaitkienės, didelis ugdymo įstaigų darbuotojų susidomėjimas parodė, jog tema yra tikrai aktuali ir gali būti naudinga ne tik dirbantiems su vaikais, bet ir visiems, kurie patys turi Z kartai priklausančių vaikų.

Z karta: iššūkis suaugusiesiems
Organizatorių nuotr.

Seminaro programa:

08:30–09:00 val. registracija

09:00–10:30 val. I dalis. Z karta: kokie aplinkos ir žmogiški faktoriai lemia Z kartos vaikų išskirtinumą. Z kartos vaikų tėvai – kokie jie? (Asta Blandė, Kauno Dainavos jaunimo centro psichologė, Leidyklos „Šviesa” mokymo centro lektorė, programos „Didysis draugas” vadovė).

10:30–11:00 val. kava/arbata

11:00–12:45 val. II dalis. Z kartos vaikų poreikiai. Klausimai, kuriuos reikia spręsti šiandien Z kartos vaikams. Z kartos vaikai mokykloje: iššūkiai ir galimybės ( Asta Blandė, Kauno Dainavos jaunimo centro psichologė, Leidyklos „Šviesa” mokymo centro lektorė, programos „Didysis draugas” vadovė).

12:45–13:00 val. diskusija, klausimai.

Seminaras vyks 2015 metų birželio 23 dieną 9.00 valandą Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje, Laisvės al. 96. Norintys dalyvauti seminare kviečiami registruotis el. paštu [email protected] iki 2015 metų birželio 22 dienos 10 valandos. Vietų skaičius ribotas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *