Šiandien neįprasta forma E. Jennings pristato ilgai lauktą debiutinį albumą (video)

Dainininkei ir dainų autorei Ericai Jennings šiandien didi diena – ji internete ir fiziniu pavidalu išleidžia debiutinį albumą „Leading Me Home“.

E. Jennings
E. Jennings

„Albumą jau klausiau automobilyje, namuose, studijoje ir per ausines, daviau jį įvertinti draugams, o Kalnų parke šį sekmadienį vyksiančiame dienos festivalyje „Summer in the City“ prieš Johno Newmano pasirodymą dalį albumo kūrinių atliksiu gyvai. Su manimi pasirodys ir Vidas Bareikis“, – apie daugybę metų brandintą rezultatą pasakoja E. Jennings.

Vietoj interviu – meninis filmukas apie tai, kaip gimė albumas

Pristatydama albumą airių kilmės kūrėja nusprendė daug apie jį nepasakoti per interviu, tačiau ta proga sukūrė trumpą meninį filmuką, kuriame Erica pati atsiskleidžia ir atskleidžia ilgai laukto albumo kūrybinį procesą bei nelengvą kelionę, kurią jai teko patirti iki to, kai gimė albumas.

Erica Jennings apie debiutinį albumą

Dabar jau net tris albumo „Leading Me Home“ singlus groja daugybė radijo stočių visoje Europoje ir kelios už Atlanto – JAV, Kolumbijoje ir Brazilijoje.

Pasirinktos datos vasarai ir turas rudenį

Muzikinis turas su naujuoju albumu įvyks rudenį, o vasarą E. Jennings nusprendė pasirodyti vos keliuose festivaliuose.

Naujausią vienos žymiausių dainininkių Lietuvoje kūrybą ir jau gerai žinomus atlikėjos hitus be „Summer in the City“ lankytojų, taip pat išgirs festivalio „Granatos Live“, Kairėnų vasaros festivalio ir Pasaulio lietuvių susitikimo dalyviai. Taip pat vasarą numatyti tik keli Ericos Jennings koncertai pajūryje.

Būtent šių renginių metu galima bus įsigyti ir albumo fizinių kopijų. Jų limituotas kiekis taip pat jau yra pardavinėjamas „Coffee Inn“ kavinėse. Žinoma, „Leading Me Home“ albumą galima įsigyti ir skaitmeniniu pavidalu internete (iTunes, Amazon.com ir pan).