Soliariumas Kaune – kaip išsirinkti tinkamiausią?

Soliariumas yra puiki vieta tiems, kurie nori įdegti tolygiai, atsikratyti nedidelių spuogelių, pagerinti savo odos būklę ir kompensuoti vitamino D trūkumą. Be to, ultravioletinė šviesa didina antikūnų kiekį mūsų kraujyje, dėl kurio stiprėja imunitetas, o mes tampame atsparesni peršalimo ligoms. Visgi, kadangi pasiūla rinkoje yra tokia didelė, tinkamą soliariumą pasirinkti gali būti nelengva. Tad, kaip tai padaryti ir į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Pirmiausiai, stebėkite, kaip su Jumis bendrauja darbuotojai. Teikite pirmenybę tiems soliariumams, kuriuose dirbantys žmonės yra mandagūs, elgiasi profesionaliai, sąžiningai, noriai ir mielai Jums pagelbėja bei atsako į kylančius klausimus. Ieškokite atsiliepimų apie surastas vietas bei domėkitės tuo, kokiomis patirtimis dalinasi buvę ar esami klientai. Geros įmonės visuomet stengsis išspręsti kylančius nesklandumus, nesielgs netinkamai, todėl paskaitę atsiliepimus iškart suprasite ar išsirinktas soliariumas vertas Jūsų laiko bei pinigų. Kitas dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį – tai turima įranga. Lempos turi atitikti EK reikalavimus, svarbu, jog šios nebūtų per retai keičiamos ar naudojamos pasibaigus galiojimo laikui, taipogi, jog nebūtų per stiprios. Pasirinkę norimą soliariumą galite tiesiai šviesiai paprašyti sertifikatų, įrodančių, jog parinktos lempos atitinka EK reikalavimus, taipogi, galite pareikalauti Visuomenės sveikatos centro išduoto leidimo. Nepamirškite, jog nors soliariumas ir turi teigiamos įtakos Jūsų odai bei sveikatai, labai svarbu pasirinkti kokybiškai paslaugas teikiančią vietą, kuri turėtų puikias priemones ir malonius, atidžius, sąžiningus darbuotojus.

Taigi, jeigu norite apsilankyti soliariume, tačiau nežinote, kurį pasirinkti, atkreipkite dėmesį į atsiliepimus, esančius internetinėje erdvėje, taipogi, stebėkite, kaip darbuotojai elgiasi su savo lankytojais – ar yra malonūs, sąžiningi, geranoriški, mielai atsako į užduotus klausimus? Turima įranga taipogi turi didelę reikšmę salono pasirinkimui, todėl nebijokite paprašyti dokumentų, kurie įrodo, jog ši atitinka reikalavimus – lempos nėra keistos per seniai, vis dar galioja ir nėra per stiprios. Soliariumas Kaune yra itin populiari paslauga, tačiau vertėtų ją pasirinkti atsakingai – juk tai Jūsų kūnas ir sveikata, tad saugokite Juos.

Beje, limfodrenažinis masažas gali efektyviai padailinti jūsų kūno formas. Apsilankykite!