Treniruotės mamoms su vežimėliais gryname ore

Didelio susidomėjimo ir pagyrų už iniciatyvą sulaukęs sporto projektas „Judėk laisvai“ jau ir Kaune! Nuo šio kiekvieną ketvirtadienį visos kaunietės mamos gali pasportuoti gryname ore. Joms nereikia ieškoti auklių ar močiučių, kadangi į treniruotes reikia eiti kartu su savo mažyliais vežimėliuose.

 

„Judėk sveikai“ treniruotės yra visiškai nemokamos ir suteikia daug džiaugsmo naujai iškeptoms mamytėms, kurios ne tik nuobodžiauja namie, tačiau nori pajudėti ir geriau jaustis. Treniruotės gryname ore padeda ne tik greičiau atsikratyti po gimdymo likusių kilogramų, tačiau ir pagerina bendrą savijautą bei nuotaiką.

 

Šių treniruočių metu Jūs su vežimėliais nužingsniuosite net 2-3 kilometrus. Taip pat čia bus naudojamos ir papildomas treniruočių inventorius: elastinės gumos, svarmenukai ir kitos. Jėgos pratimai čia bus optimaliai suderinti su kardio treniruotėmis.

 

Į šias treniruotes kviečiamos mamytės ne ankščiau, kaip praėjus 6 savaitėms po gimdymo ir tik pasitarus su gydytoju. Treniruočių metu rekomenduojama turėti vandens, treniruočių kilimėlį bei patogią aprangą.

 

Treniruočių laikas: ketvirtadieniais nuo 10 valandos ryto.

Treniruočių trukmė: 1 valanda

Treniruočių vieta: Neries krantinės parke, prie „Tauro“ stadiono.