Ar sugebėsite ištrūkti iš pabėgimo kambario ir įveikti visas logines užduotis?

Visi kauniečiai dabar gali rinktis iš didelio pramogų kiekio ir leisti savo laisvalaikį įdomiai. Tik kartais didelė pramogų gausa kaip tik pakiša koją ir pasirinkti gali būti sunku. Daugelis pamiršta, kad visos šventės ar paprasti draugų susibūrimai gali būti išskirtiniai ir visiškai nereikia užsidaryti kokiam nors restorane ir tiesiog sėdėti. Visiems išsiilgusiems neeilinių pramogų, rekomenduojama ateiti į pabėgimo kambarį.

 

„Rūsys“ – pabėgimo kambarys Kaune, kur gali susirinkti 3 – 6 asmenų kompanija ir patirti naujus nuotykius. Jūsų kompanijai reikės ištrūkti iš rūsio vos per 1 valandą. Tam, kad Jūs galėtumėte atrasti tinkamą raktą nuo kambario, reikės įveikti daugybę loginių užduočių, pajungti savo protą bei atidumą.

 

Pabėgimo kambaryje reikės spręsti nelengvas užduotis, surasti užuominas bei tinkamai pasinaudoti atrastais daiktais. Iš viso bus galima pasirinkti net keturis kambarius su skirtingomis tematikomis. Taip pat čia rasite ir salę, kurioje galėsite atšvęsti savo pergalę. Visas renginys trunka apie 1,5 valandos. Būtina išankstinė registracija!

 

Darbo valandos: 11 – 23 val.

Renginio vieta: „Rūsys“ pabėgimo kambarys, Muitinės g. 1, Kaunas.