Vestuvių tendencijos, kurias galima keisti

Vestuvių tendencijos, gyvuojančios jau daug metų, yra tai, kas laiko tam tikrus vestuvių šventės tradicinius rėmus, kurie šiomis dienomis yra vis dažniau nepaisomi. Ir nors dalimi atvejų yra gaila dėl tokios susidariusios situacijos, iš dalies dėl to yra ir džiugu, kadangi dalis vestuvinių tendencijų yra tikrai vertos savotiško numarinimo, ką iš esmės lemia jų laiko nulemtas peraugimas į visišką banalybę.

vestuvių tendencijos

Vestuvinė fotosesija

Vestuvinės fotosesijos nėra ypač sena vestuvių tendencija – realiai tokių fotosesijų organizavimas išsiskiria ypač dideliu populiarumu tik žvelgiant į keletą pastarųjų dešimtmečių. Bet to iš esmės užtenka tam, kad būtų galima teigti, jog standartinių vestuvinių fotosesijų populiarumui turėtų ateiti galas, kadangi tai tapo ypač banaliu bei menkai reikalingu dalyku. Taip, jei kalbėsime apie įvairiuose gamtos kampeliuose vykdomas vestuvines fotosesijas – tam didesnių priekaištų neturime. Bet pakankamai nemažai porų renkasi tokias fotosesijas atlikti tam tikrose specialiai tam parengtose patalpose, kas nors ir atrodo dailiai, bet yra ypač dirbtina, ko pasekoje tokios fotografijos didesnės išliekamosios vertės tiesiog neturi.

Gėlių žiedų metimas iš bažnyčios išeinantiems jauniesiems

Gėlių metimas ant jaunųjų vos jiems išėjus iš bažnyčios patalpų – tai, ką galima išvysti praktiškai visose vestuvėse, vykstančiose šiose religinėse įstaigose. Ir taip yra ne tik dabar, bet buvo ir prieš dešimtmečius, kas puikiai atspindi tokio elgesio susiformavusią istorinę vertę. Bet faktas, jog pasta rają pamiršti, kol nesusigundėte tai įtraukti į savo vestuves, tikrai vertėtų, kadangi gėlių metimas ant jaunųjų pamažu tampa atgyvena. Taip, toks elgesys yra ypač mielas jį stebinčiųjų akimis, o matyti mažąsias atžalas metančias gėlių žiedlapius jauniesiems ant galvų, kai yra peržvelgiamos vestuvių nuotraukos, yra ypač nostalgiška bei šilta. Bet faktas, jog be pastarųjų dalykų, tame daugiau nieko nėra – nei realios užslėptos reikšmės, nei vienokios ar kitokios išliekamosios vertės. O tai sukombinavus su tokio elgesio nuvalkiotumu bei banalumu, tampa akivaizdu, jog norint kažkuo papuošti šventę, vertėtų įdėti kiek savo pastangų stengiantis sugalvoti kažką kiek įmanoma originalesnio.