Virtuvės akcentai, kurie sukurs unikalią erdvę

Jeigu norite, kad Jūsų turima virtuvė būtų gniaužianti kvapą, tokiu atveju nebūtina pirkti pačias inovatyviausias priemones ar domėtis interjero kūrimo klausimais. Kartais genialumas slypi paprastume, o tam tikrų smulkmenų žinojimas gali užtikrinti, kad virtuvės baldai Kaune bei kiti daiktai padės susikurti svajonių erdvę, kurioje leisti laiką bus labai malonu.

Keli netradiciniai sprendimai gali padėti susikurti išskirtinai gražią virtuvę. Svarbiausia, kad ji būtų ne tik stilinga, tačiau ir funkcionali.

Išskirtiniai dekoro elementai

Jeigu pasirinksite tam tikras dekoracijas (svarbiausia, kad namuose būtų užtektinai vietos), tokiu atveju pavyks paįvairinti jau atsibodusį stilių. Pavyzdžiui, puikiai tinka sidabrinės spalvos vaza raudonų daiktų fone. Sidabrinė spalva greta raudonos atrodys labai stilingai ir tuo pačiu patrauks aplinkinių žmonių dėmesį. Vazone gali nebūti jokių gėlių. Pati vaza gali būti tarsi svarbiausias akcentas virtuvėje. Žinoma, jeigu norite, kad tokios smulkmenos atrodytų gražiai, tuomet reikia jas prižiūrėti. Juolab, greta svarbiausia kambaryje esančio akcento negalima talpinti daugiau smulkmenų. Jeigu virtuvė nedidelė – akcentas gali būti tik vienas. Kitu atveju bent du ar trys, tačiau ne daugiau. Juolab, tuos akcentus reikia sudėlioti labai atidžiai ir įvertinus, kad jie tiktų prie kitų daiktų.

virtuvės baldai
www.magment.com nuotr.

Spalvų magija virtuvėje

Virtuvėje, kaip ir kitose patalpose, labiausiai spalvas formuoja sienos bei pasirinkti baldai. Svarbiausia, kad jie tarpusavyje derėtų. Tiesa, jeigu norite, kad jūsų virtuvė būtų išskirtinė, tuomet reikia nebijoti pasirinkti gal kiek neįprastus spalvinius sprendimus. Jeigu visos virtuvės sienos yra vienodai pastelinių spalvų, tuomet koks nors akcentas gali traukti akį. Pavyzdžiui, jeigu norite, kad jūsų virtuvėje dominuotų rožinė spalva ir daugiau mažiau su jos atspalviais kuriate visą patalpos interjerą – greta reikėtų įsigyti vieną juodą baldą. Jis visiškai atsiskirs iš bendros masės ir padės sukurti unikalią spalvinę gamą patalpoje.

Senoviniai akcentai modernioje virtuvėje

Daugelis interjero dizainerių kartoja, kad labai svarbu nemaišyti pasirinktų stilių virtuvėje. Dažniausiai siūloma iškart apsispręsti ar pageidautinas yra klasikinis, ar modernus. Tiesa, tinkamai pasirinktos smulkmenos gali įprastą virtuvę padaryti kiek įspūdingesnę nei iki šiol.

Modernioje virtuvėje galima pakabinti klasikinio stiliaus paveikslą. Tai ir bus pagrindinis akcentas. Tiesa, svarbu suderinti smulkmenas. Jeigu galvojate, kad derinimas jums gali būti per daug sudėtingas, tuomet rekomenduojame kreiptis į profesionalius stilistus, kurie jums paės pasirinkti.

Tapetai: nesąmonė ar išskirtinis pasirinkimas?

Dar vienas būdas susikurti tiek neįprastą virtuvę – tapetuoti sienas. Daugelis tai išgirdęs pradeda juoktis, kadangi galvoja, jog tai ne tik kad neįprastas, tačiau ir prastas pasirinkimas. Paprasčiausiai, popierinės sienos nėra atsparios riebalams bei vandeniui, kuris dažnai gadina sienas. Nepamirškite, kad šiuo metu siūlomi tapetai yra labai kokybiški ir puikiai atlieka savo darbus, tad prieš pradedami juoktis pagalvokite, ar tapetai tikrai jums netiktų. Juk virtuvė tikrai būtų kitokia nei daugelio.

Virtuvės baldai Kaune padės Jums susikurti tokią virtuvę, kuri ne tik graži ar funkcionali, tačiau taip pat ir unikali. Juk tokioje vietoje maisto gaminimas bus kur kas malonesnis.