Viskas, ką turite žinoti apie lubrikantus sekso metu

Geras seksas – gyvenimo džiaugsmas, tad reikia mylėtis ne  tik kuo dažniau, tačiau ir kuo įvairiau. Keiskite ne tik pozas, tačiau ir žaisliukus, naudokite priemones, kurios leis Jums patirti kuo daugiau gerų emocijų ir tuo pačiu kuo daugiau malonumo.

Malonumo didinimui labai padeda lubrikantai, kurie yra tokie įvairūs, tokie skirtingų, kad kiekvienas gali rasti tai, kas jam arba porai labiausiai tinka. Tai tikrai ne tik pagalbinė priemonė tada, kai drėgmės yra mažai.  Tai yra pagalba, kai norisi, kad to malonumo būtų kuo daugiau, nes per daug – tiesiog nebūna.

Lubrikantų gausa

Lubrikantai yra labai įvairūs, tad pirmiausia visada verta susipažinti su pasiūla, kuri ir kelia klausimą – kurie yra geriausi. Kinta ne tik jų pagrindas (dažniausiai yra vanduo arba aliejus), tačiau ir spalvinė gama, galiausiai, kvapas, kuris sekso metu yra ne ką mažiau svarbus.

Džiugu, kad šiuo metu renkantis visada galima rastis su specialistais, kurie dažniausiai teikia konsultacijas internetu. Nereikia kuklintis, galiausiai, visi klausimai yra normalūs. Jeigu tik jie gali Jums padėti rasti tai, kad suteiks daugiau malonumo – klauskite dar ir dar. Galiausiai, visada svarbu pirkti iš sertifikuotų prekybos vietų, kadangi tai yra garantija, kad gaminys bus geros kokybės. Kai kurie perka pigiau dažniausiai iš skelbimų portaluose įsigyti juos siūlančių žmonių. Deja, šiuo atveju negalite būti tikras tuo, ką gausite. O kadangi lubrikantas yra naudojamas į vidų – labai svarbu kokybė bei patikimumas.

Visada geriausia pirkti juos internetu, kadangi čia taip pat galite pamatyti akcijas, kurios padės Jums sutaupyti, tačiau būsite ramus, kad gavote sertifikuotą kokybę.

Panaudojimas ir išbandymai

Lubrikantų naudojimas nekelia tiek daug klausimų kaip kad, pavyzdžiui, sargių. Lubrikantas turi būti tepamas ant odos, žinoma, lengvai masažuojant. Geriausia ant penio, tačiau kai kurios moterys specialios pakuotės atveju pačios įdeda pas save į makštį. Svarbiausia – saikingas kiekis, kadangi sekso metu visada galima papildyti jo daugiau ir slydimo taip pat bus daugiau. Svarbiausia atsiminti, kad lubrikantai priklausomai nuo savo sudėties gali greičiau arba lėčiau įsigerti į odą, tad rinktis reikia atitinkamai. Taip pat priklausomai nuo sudėties vieni labiausiai tinka analinio sekso metu, kiti – masturbacijai, tad ir čia geriausia yra tartis su pardavėju, kuris padės rasti labiausiai tinkamą jums. Bet kuriuo atveju reikia naudoti sertifikuotus gaminius ir kokybė bus. Taip pat atsiminti, kad tai yra malonumo didinimo priemonė, kuri leis atsipalaiduoti, tačiau ji jokiu būdu neapsaugo nuo neplanuoto nėštumo arba LPL.

Masturbacijai ir seksui

Kaip jau supratote – lubrikantai yra puikus pasirinkimas ne tik bet kokio tipo seksui, tačiau ir masturbacijai. Taip pat ir homoseksualioms ir tuo pačiu heteroseksualioms poroms. Dažniausiai, kaip jau minėjome, jie yra klasifikuojami pagal tai – kokiam seksui tinka. Lygiai taip pat jie tinkami ir masturbacijai. Tik tokiu atveju reikia reikia rinktis atitinkami. Jie gali būti naudojami ir su sekso žaisliukais. Tik po visko žaisliukus reikia nuplauti ne tik su vandeniu, tačiau ir specialiomis priemonėmis, kurios gali padėti pašalinti bet kokius nešvarumus, kurie ypač lieka po aliejiniu pagrindu kurtų lubrikantų.

Lubrikantai taip pat gali būti naudojami ir su sargiais. Taip, galima įsigyti tokius, kurie jau yra iškart lubrikuoti ir daugeliui tai labai patinka. Tačiau nepamirškite, kad jeigu esate tam tikro lubrikanto asas ir jums jis labai patinka – galima tepti ant sargių. Tik, žinoma, tokiu atveju reikia pirkti sargius, kurie nėra papildomai lubrikuoti. Galima tokius, kurie yra su rombeliais, šildantys arba šaldantys, tačiau svarbiausia, kad lubrikantai tarpusavyje nesusimaišytų.

Natūralios priemonės sekso metu?

Kai kurie vietoje lubrikanto renkasi natūralias priemones. Tiksliau, galvoja, kad jos labiau tinkamos. Tai gali būti bet koks aliejus arba kremas. Tačiau mes siūlome to vengti, kadangi niekada negalite būti tikras – kaip sureaguos oda. O iš patikimų prekybos vietų perkami lubrikantai – patikima kokybė, kuri tikrai atneš labai daug naudos ir svarbiausia, kad nesukels jokio dirginimo.

Žinoma, atsakingai lubrikantus turi rinktis tie, kurie turi labai jautrią odą arba tos moterys, kurios dažnai skundžiasi uždegimais. Galima rasti tokius lubrikantus, kurie yra kurti specialiai tiems, kurie turi jautrią odą. Juose dažniausiai yra labai mažai sintetinių priedų, taigi, gaminys yra tikrai natūralus. Taip mažėja tikimybė, kad bus bet koks galimas poveikis žmogui. Tiesa, suprasti, ar konkretus gaminys Jums tinka – galima tik bandymo pagalba. Tačiau kadangi bet kokios reakcijos yra retos, esame tikri, kad rasti Jums tinkamą gaminį nebus sunku. O kadangi jis suteikia sekso metu daugiau gerų potyrių – naudoti labai rekomenduojama.