„X failai“ grįžta su šešiomis naujomis serijos

Kultinis televizijos serialas „X failai“ grįžta!

Kompanijos FOX atstovai oficialiai patvirtino, kad legendiniai „X failai“ (The X-Files) nudžiugins visus gerbėjus išskirtiniu nauju sezonu, kurį sudarys tik 6 serijos. Holivudo žvaigždės Gillian Anderson ir Davidas Duchovny tirs naujas FTB bylas ir sugrąžins Daną Scully ir Foxą Mulderį.

Po šios FOX naujienos, savo džiaugsmo neslėpė ir Chrisas Carteris, ilgametis „X failų“ kūrėjas: „Šią situaciją įvertinčiau kaip trylikos metų kūrybinę pertrauką. Puiki žinia ta, kad pasaulis tapo daug keistesnis ir dabar tiesiog puikus laikas papasakoti 6-ias naujas „X failų“ istorijas.“

X Failai / X Files

Planuojama, kad serialo filmavimo darbai prasidės jau šią vasarą, o artimiausiu metu sužinosime kada baigtas produktas pasieks ir mūsų televizoriaus ekranus. Šešių serijų trukmės sezonas atrodo išties trumpas, turint omenyje kultinį serialo statusą. Svarstoma, kad tokio trumpo sezono priežastis yra pagrindinių aktorių įsipareigojimai kitiems serialams. D. Duchovny jau šį rudenį debiutuos NBC seriale „Aquarius“. Tuo tarpu G. Anderson yra dar labiau užimta. Aktorė vaidina kritikų pripažintame seriale „Hanibalas“ (Hannibal), taip pat vaidina pagrindinę serialo „The Fall“ heroję.

Per savo gyvavimo metus, kultiniai „X failai“ sulaukė devynių sezonų (1993 – 2002 metais.). Taip pat, dienos šviesą išvydo ir du „X failų“ filmai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *