Animacinis filmas „Drakono lizdas“: efektingos veiksmo scenos ir pasakiška meilės istorija

„Drakono lizdas“ (Dragon Nest: Warrior’s Dawn)
ŽANRAS: veiksmo ir nuotykių animacija
REŽISIERIUS: Yuefeng Song
SCENARIJUS: Terry Izumi
ŠALIS: JAV, Kinija, Prancūzija

Įtemptų bei smagių nuotykių, įmantrių kovos scenų, baisiausių ir mieliausių personažų animacija visai šeimai „Drakono lizdas“ (Dragon Nest: Warrior’s Dawn) ekranus skros aštriai pagaląstais 3D kardais.

„Drakono lizdas“ visus žiūrovus nukels į paslapčių ir netikėtumų kupiną neregėtą pasaulį. Jo gyventojai keliauja skraidančiais laivais, burtai tyko už kiekvieno kampo, o elfai ir geriausi kariai stoja į nuožmią kovą su orkais ir pačiu blogio įsikūnijimu – Juoduoju drakonu. Daugybę ilgų metų, kol pabaisa miegojo, stebuklingame Alteros pasaulyje tvyrojo trapi taika. Tačiau, drakonui pabudus, siaubo apimti gyventojai buvo priversti bėgti, tačiau nuo piktųjų jėgų taip lengvai nepasislėpsi.

Dragon Nest drakono lizdas

Niekas nebūtų patikėjęs, kad nuolatos į bėdas įsiveliantis, nors ir karo menui neabejotinas išdaigininkas, vardu Lambertas, išgelbės nuostabią Alteros šalį nuo netikėtai pabudusio blogio. Jaunas vaikinas pasiūlo planą, kuriam pritaria ir pats karalius bei leidžiasi į stulbinančią kelionę link užkeiktųjų žemių. Herojui talkina slaptų galių turintys kovotojai, o pavojus jam padeda įveikti įsiplėskusi meilė žaviai elfei.

Sužinoję Juodojo drakono paslaptį kovotojai, mūsų herojai braunasi prie jo irštvos, bet pavojingi kerai ir orkai – ne vienintelis laukiantis jų priešas. Drakono širdyje esančiame juodajame akmenyje sutelkta milžiniška galia ir jos troškulys pradeda skaldyti būrį iš vidaus. Tarp karių atsiranda ir savanaudis išdavikas. Tačiau draugystė ir tikra meilė visada nugali, o sėkmė šypsosi patiems narsiausiems.

Populiaraus kompiuterinio žaidimo pagrindu kurtą animacinį filmą „Drakono lizdas“ statė prie „Žiedų valdovo“ ir „King Kongo“ kūrimo prisidėję meistrai. O 22 milijonų JAV dolerių biudžetas suteikė galimybę įgyvendinti išskirtinius savo užmojus ir paversti animacinį filmą retu ir įspūdingu specialiųjų efektų reginiu. Lietuvos kino teatruose „Drakono lizdas“ ugnimi spjaudysis nuo 2015 metų balandžio 10 dienos.

Filmo anonsas:

Informaciją parengė „Garsų pasaulio įrašai“ – www.gpi.lt.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *