Kaip įrengti filmų vakaro kambarį?

Turbūt visi, kurie yra filmų fanai, svajoja turėti nuosavą kino teatrą namie. Anksčiau tai galėdavo turėti tik turtingesni žmonės. Tačiau dabar tokį kambarį įsirengti gali daugelis, nes baldų ir technologijų pasiūla šiai dienai yra labai didelė. Tad pateikiame 4 esminius dalykus, į ką reikėtų atsižvelgti, įrengiant filmų vakaro kambarį.

Atokaus kambario pasirinkimas

Pasirinkite atokiausią kambarį – rūsį arba palėpę. Tokiu būdu, namuose nesigirdės pašalinių garsų, kai žiūrėsite filmą. Jeigu tokių atokių kambarių neturite, galite pasirinkti ir paprastą kambarį. Tačiau tuomet patartina jį izoliuoti, tai yra, kad iš jo sklistų kuo mažiau garso. Tai ypač aktualu, jei gyvenate bute, kad netrukdytumėte kaimynams.

Dekoracijos

Šiame etape galite „įjungti“ savo vaizduotę ir kūrybiškumą. Kad būtų paprasčiau ir lengviau – pasirinkite tematiką iš Jūsų mėgstamiausio filmo. Taip ieškodami dekoracijų, nepasimesite. Tarkime, kad pasirinkote žvaigždžių karų filmo temą.

Priklijuokite ant sienų tapetus, kuriuose matosi kosmosas ir žvaigždės. Taip pat ant sienų galite pakabinti pasirinktų filmų plakatus. Pastatykite kambaryje tokias dekoracijas, kurias galima pamatyti ir filme. Tuomet svečiai įėję į kambarį pasijus lyg būtų žvaigždžių karų pasaulyje.

Apšvietimas

Jeigu norite sukurti panašų apšvietimą kaip kino teatruose, nenaudokite labai ryškių šviesų. Laikykitės švelnaus apšvietimo ant sienų ar lubų. Tai padės sukurti šiltą ir jaukią atmosferą. Svarbiausia, kad kambaryje būtų kuo mažiau natūralios šviesos iš lauko, nes tokiu atveju gali prastai matytis ekranas. Jei kambaryje vis dėlto yra langų, pakabinkite uždangas iki grindų, kurios kuo geriau paslėptų saulės šviesą.

Tinkami baldai

Nuo šio etapo priklauso Jūsų kambario komfortas. Televizoriaus staliukai yra beveik būtini, jeigu nenaudojate projektoriaus. Jie pasižymi patrauklia išvaizda ir funkcionalumu. Verta paminėti ir sėdmaišius, kurie gali suteikti dar daugiau komforto. Kambario šone padėtas stalas užtikrins, kad turėtumėte, kur pasidėti atsineštus užkandžius.

Jeigu siekiate kino teatro lygio baldų, dideli odiniai foteliai gali būti puikus pasirinkimas. Išdėliokite juos į kelias eiles, kaip kino salėje. Tačiau, žinoma, tokiu atveju, reikia turėti labai daug vietos.

Esate didelis filmų mėgėjas? Visada svajojote turėti nuosavą kino teatrą? Vadovaukitės minėtais patarimais ir pabandykite įrengti kino salę savo namuose! Priklausomai nuo Jūsų norų, filmų vakaro kambario įrengimas gali būti įvairus. Svarbiausia susiplanuoti iš anksto, ko norite.