Šeštadienį lekiam į sostinę – „Vilnius Street Battle“ nuo ryto iki vakaro!

Laikas bėga pasiutusiai greitai ir jau šį šeštadienį (kovo 21 dieną) „Forum Palace“ Vilniuje užguls visi gatvės šokių gerbėjai. Čia įvyks tarptautinis gatvės šokių turnyras „Vilnius Street Battle“. Tai jau 3-ią kartą organizuojamas grandiozinis renginys, pritraukiantis šokėjus ir žiūrovus ne tik iš Lietuvos ar Baltijos šalių, bet ir iš tolimesnių Europos kampelių.

Kol dar mėgausitės šeštadienio ryto kava, šokėjai jau registruosis ir pradės atrankas. Jas stebėti bei palaikyti šokėjus kviečiami visi norintys – durys žiūrovams atidaromos 10 val. 30 min. Jau dabar yra gauta virš 200 šokėjų registracijų, o į gatvės šokių kovas pateks tik po 8 kiekvienoje kategorijoje (hip-hop, house, popping, breaking), taigi palaikymo dalyvaujantiems atrankose tikrai prireiks… Į kovas pateks tik patys stipriausi.

vilnius street dance

Oficialus renginio atidarymas 15 valandą, jau gerokai įdienojus, todėl kviečiame nevėluoti. Juk negalima pražiopsoti atidarymo šou su house šokėjais bei įspūdingojo MC Trix pirmųjų šlovės minučių ant scenos – bus vaizdų! MC Trix (Vokietija/Didžioji Britanija) jau tapo tikru renginio veidu ir žino, ko reikia pakankamai santūriems lietuviams, kad pakeltų juos nuo kėdžių. Ir vis dėlto! Gatvės šokių kovos ,,Vilnius Street battle” yra svarbiausias dalykas. Iškart po renginio atidarymo, atrankas praėję dalyviai kovos ketvirtfinaliuose. Popping ir house kategorijose šokėjai susigrums akis į akį – vienas prieš vieną. O kovos, žinoma, vyks šokių žingsneliais! Ilgus metus salėje prakaitą lieję šokėjai improvizuos pagal iš anksto niekam nežinomą DJ’aus parinktą muziką. Hip-hop ir breaking kategorijose šokėjai kovos komandose trys prieš tris, tad čia bus vertinamas ne tik muzikalumas, originalumas, technika bei kiti dalykai, tačiau ir bendras komandinis darbas. Prisimenant ankstesnius renginius, galima tikėtis įspūdingų ir netikėtų šokėjų pasirodymų!

Po ketvirtfinalio kovų, susirinkusių žiūrovų vėl lauks organizatorių staigmena – ilgai ruoštas ir dar didžiosios scenos nematęs dancehall šou. Na, o toliau viskas rutuliosis žaibišku greičiu: pusfinaliai, finalai, kažkur dar ir teisėjų pasirodymai! Visus solo ir komandinius pasirodymus bei kovas vertins net 6 teisėjai – profesionalūs šokėjai bei atlikėjai: Dedson (Prancūzija), Arejay Kay Mifa (Vokietija), Yugson (Prancūzija), Bboy Kinder (Ukraina), Bboy Jazzy (Nyderlandai),  ir Bboy Tawfiq (Nyderlandai). Kiekvienas iš jų turi savo istoriją, talentą bei ilgus įdirbio metus.

„Vilnius Street Battle“ – puikus pasirinkimas visam šeštadieniui. Ateik pats ir atvesk tėtį pažiūrėti, kaip toli nuo jo jaunystės laikų pažengė breikas – emocijų lavina tiesiog garantuota! Ateikit kartu su seniai matytais draugais – juk bendri įspūdžiai suartina! Neapsisprendi dėl popamokinės veiklos ar trūksta motyvacijos toliau šokti? Klausimų nebekils, o motyvacijos pasikrausi visiems metams į priekį! Trauk draugą už rankos ir susitiksim visi šeštadienį!

Bilietus platina BILIETAI.LT

Plačiau apie renginį: www.vilniusbattle.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *