„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ apie prasidedantį turą: bus tiek daug veiksmo, kad nežinom ar patys kojų nenusilaušim

Šį penktadienį per pačią Melagių dieną, balandžio 1-ąją, Vilniaus muzikiniame teatre „Legendos klubas“ įvyks ilgai lauktas solinis grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantyskoncertas. Bet melų koncerte nebus. Grupė su klausytojais žada ne tik gerai „pasiausti“, bet ir nustebinti išskirtiniais scenos ir kaskadiniais triukais.

„Scenos išsišokėliai“, „scenos chuliganai“, „stereotipų laužytojai“ – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ yra vadinami visaip, bet nė vienas iš apibūdinimų neatitinka to, kas iš tikrųjų vyksta šios grupės gyvuose pasirodymuose. Čia gerbėjai niekada nežino ko tikėtis: iš kojų verčiančio vakarėlio ar mažo muzikinio spektaklio. „O taip, jau mes tai tikrai mokam stebinti!“, – tvirtina grupės nariai.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“
„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ (Ryčio Šeškaičio nuotr.)

Balandžio mėnesį „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ kviečia į koncertų turą „Daugiau veiksmo“ penkiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Druskininkuose ir Panevėžyje. Balandžio 1 dieną pirmasis turo koncertas Vilniuje bus išskirtinis teatriniais sprendimais, kaskadiniais triukais ir atgyjančiais įvairių savo vaizdo klipų personažais. „Bus tiek daug veiksmo, kad nežinom ar patys kojų nenusilaušim“, – svarsto grupės vokalistas Martynas Enčius.

Nepaisant to, jog grupė koncertuose žada daug veiksmo, klausytojų laukia ir dar viena naujiena: šio turo metu pirmą kartą scenoje išvysime šeštą grupės narį. „Pagaliau būsime kaip tikri šeši kaukėti vyriškiai!“ – atvirauja grupės nariai.

Kokį instrumentą valdys šeštasis grupės „vyriškis“ grupės gerbėjai pamatys jau šį penktadienį Vilniuje  muzikiniame teatre „Legendos klubas“ – grupė nelinkusi visų kortų atskleisti anksčiau laiko. Tik prasitaria, kad šeštąjį grupės narį grupės senbuviai „pakrikštijo“ trumpu video siužetu iš koncertinės kasdienybės. „Tai tik maža dalis to, ką patiriame keliaudami iš vieno koncerto į kitą. Tegul apsipranta!“ – juokiasi grupės trimitininkas Antanas Ruzgas.

Koncertinio turo programą sudarys gerai visiems žinomos dainos: „Į Venesuelą“, „Apie tai, kaip žirafa sumindė kaunietį Antaną“, „Joga – jėga“ ir rečiau atliekamos bei naujausios grupės dainos: „Mano vasara“, „Daug dienų“ ir kitos. Bilietais į turo „Daugiau veiksmo“ koncetus Vilniuje ir Kaune prekiauja Bilietai.lt, kituose miestuose juos galima įsigyti koncertų vietose.

# Antikvariniai Kašpirovskio dantys | Šeši kaukėti vyriškiai: (unofficial video | short version):

# Bilietus į „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ turo koncertus Vilniuje ir Kaune galima įsigyti galima įsigyti: http://www.bilietai.lt/