PARODA „JAUNYSTĖ“ PRISTATO NAUJĄJĄ GRAFIKŲ KARTĄ

Šių metų balandžio 7 dieną, ketvirtadienį, 17.00 valandą Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejuje, (adresas V. Putvinskio g. 64, Kaunas) įvyks pripažintų Lietuvos grafikos meistrų Rolando Rimkūno ir Rimvydo Kepežinsko inicijuotos parodos „Jaunystė“ atidarymas, kurioje  pristatoma Vilniaus dailės akademijos (VDA) Vilniaus fakulteto Grafikos katedros ir Kauno fakulteto Grafikos katedros absolventų kūryba.

PARODA „JAUNYSTĖ“
PARODA „JAUNYSTĖ“

Parodos pobūdis leido suburti aštuonis skirtingus jaunus menininkus, kurie žiūrovui pateikia savo naujausius taikomosios ir vaizduojamosios grafikos darbus.

Čia matysime įdomius ir savitus iliustratorius: Liną Spurgą, Lauksminę Seponavičiūtę, Ingą Navickaitę, Ievą Auželytę ir Viltę Žumbkytę. Estampus pristatys Julija Račiūnaitė, Toma Šilinaitė ir Vladimiras Leleiva. Tai skirtingas medijas pasitelkiantys menininkai, eksperimentuojantys įvairiomis grafikos priemonėmis ir medžiagomis.

Visi parodos dalyviai jau dabar dalyvauja tarptautinėse ir Lietuvoje rengiamose parodose, iliustruoja knygas, kuria kompiuterinius žaidimus, dalyvauja ir laimi savo srities konkursuose.

Bus eksponuojama dalis autorinių darbų, sukurtų studijų metu bendradarbiaujant su katedrų dėstytojais: Vaidu Naginioniu, Marija Marcelionyte, Matu Dūda, Žygimantu Augustinu, Goranu Oldrichu, Gintaru Česoniu, Aurimu Švedu ir kt.

Paroda sudomins tiek profesionalius menininkus, dizainerius, leidėjus, kūrybinių industrijų ir įmonių koordinatorius bei vadovus, tiek parodų lankytojus, atėjusius susitikti su šiek tiek jaunystės paženklinta profesionalia ir įdomia grafika.

Paroda veiks nuo 2016 04 07 iki 2016 05 08

Papildomą informaciją teikia: Jurgita Rimkutė-Vainiuvienė tel. (8 37) 20 41 02

Maloniai kviečiame apsilankyti.