E. Jennings „Eurovizijos“ pusfinaliui pasitelkė baleto pamokas

Erica Jennings jau šį šeštadienį nacionaliniame „Eurovizijos“ pusfinalyje ruošiasi pristatyti geriausią iki šiol „Leading Me Home“ pasirodymą. Kitokią nei pastaruosius šeštadienius girdėtą dainos versiją lydės išlaisvinta atlikėjos ekspresija.

Darbas su pripažinta balerina ir choreografe

E. Jennings
E. Jennings

Ties savo ekspresija scenoje Erica šiuo metu dirba su Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro choreografe ir režisiere Jūrate Sodyte.

„Daina yra labai graži ir subtili. Man labai labai patinka, kaip Erica ją dabar atlieka“, – sako buvusi balerina, choreografė ir aktore filme „Sangailės vasara“ tapusi Jūratė.

J. Sodytė daugiausiai dėmesio skiria Ericos gestikuliacijai. Kiekvienas rankos judesys turi būti pagrįstas ir pamatuotas. Pasak choreografės, atlikėjui negalima diriguoti rankomis – rankos perteikia labai daug ekspresijos. Taigi Ericai teko iš esmės padirbėti su savo laikysena ir gestikuliacija.

Tiesa, atlikėja greitai suprato ir perėmė visus Jūratės patarimus. Erica mokėsi baleto pagrindų nuo pat vaikystės, vėliau gilino žinias modernaus šokio pamokose ir muzikinio teatro studijose.

Ką žada atnaujintas E. Jennings pasirodymas pusfinalyje?

„Šįkart paruošiau kiek kitokį atlikimą – dar daugiau dėmesio noriu sutelkti į vokalą, todėl noriu, kad mikrofonas stovėtų prieš mane, rankos būtų laisvos judesiui, o veidas atviras“, – kalba E. Jennings.

Erica tiki, kad atnaujinta ir kiek sulėtinta dainos versija sukrutins širdis net ir tų, kurie nacionalinę „Eurovizijos“ atranką šį šeštadienį įsijungs tik pirmą kartą.

„Ši savaitė buvo kupina eksperimetų ir apmąstymų. Nebebus veidrodžių ant scenos, kuriuos matėte praėjusį šeštadienį. Tam tikrose vietose pakėliau natas – noriu, kad žmonės įsiklausytų į mane ir kartu su manimi bei mano kūnu išgyventų šią dainą“, – sako atlikėja.

Airių kilmės atlikėja pažymi, kad norint patikti „Eurovizijos“ žiūrovams šiemet, tikrai nereiktų kopijuoti „Heroes (of the Night)“ – pernai metų laimėtojo švedo Manso Zelmerlowo ritmingo hito.

Priešingai, Erica siekia sužavėti subtilia balade, kurios autorė yra ji pati. E. Jennings yra vienintelė „Eurovizijos“ pusfinalio dalyvė, kuri atlieka absoliučiai savo kūrybos dainą. Ji pati parašė tiek „Leading Me Home“ muziką, tiek dainos žodžius.

„Mano tikslas yra laimėti „Euroviziją“. Tikiu, kad su šia daina galime laimėti šį konkursą ir kitąmet rengti „Euroviziją“ Lietuvoje“, – įsitikinusi atlikėja.