Ar pasaulis gali tilpti į delną?

parduotuvė

Seniai, labai seniai gyveno milžinas. Paėmė jis pasaulį į delną ir negalėjo atsigrožėti… Nežinia, ar šitaip apie pavadinimo kilmę papasakotų internetinės parduotuvės Pasaulisdelne.lt personalas, tačiau, bent jau žvelgiant metaforiškai, pasaulis gali tilpti į delną. O kiek daug pasaulio esama virtualiose parduotuvės lentynose!

Sunku vienu žodžiu apibūdinti, kas yra Pasaulisdelne.lt. Geriausia užsukti ir įsitikinti, kad čia yra įvairių aktualių produktų: buitinės chemijos, kosmetikos ir higienos prekių, žuvų taukų, kūdikių ir vaikų prekių, drabužių vaikams, aromaterapijos produktų. Dėmesį traukia ir išpardavimo kategorija.

Apie tai, koks įspūdis kyla, sufleruoja šie punktai:

  • Nemažas asortimentas, tad turėtų pavykti išsirinkti puikių daiktų.
  • Dėmesio verti prekių ženklai.
  • Patogus apsipirkimas, nereikia laukti pernelyg ilgai, kol prekės pristatomos.
  • Išpardavimas… Hm, tikėtina, kad bus galima itin ekonomiškai įsigyti neprastų produktų.
  • Kokie drabužėliai! Reikia apsipirkti, mat vaikui bus patogu, juk „George“ ir kitų gamintojų apranga kone visuotinai pripažinta!

Ir dar daug kitų minčių ateina į galvą besižvalgant, ar pasaulis gali tilpti į delną. Delnas ir pasaulis – metaforiškos sąsajos, tiesa? Tačiau puikiai atspindi vieną dalyką – tėvų rūpinimąsi vaikais. Kai tėvai laiko naujagimį, atrodo, kad rankose – visas pasaulis, visa planeta, vandenynai ir debesys, miškai ir dykumos, miestai ir kaimai, džiaugsmas ir meilė…

O kad vaikai būtų sveiki, kad jiems nieko netrūktų, stengiamasi ir drabužėlius kokybiškus išrinkti, ir kitais svarbiais daiktais apsirūpinti. Tikriausiai reikėtų rašyti odę dabartiniams laikams, kai pasirinkimo laisvė tikrai egzistuoja, kai galima priimti sprendimus be didelių kompromisų. Tada tėvams lengviau apipirkti mažylį. Kita vertus, visuomet svarbu ieškoti TIK gerų daiktų, kad vaikas jaustųsi puikiai, kad kokie nors netinkami drabužiai nesukeltų alergijos ir pan.

Štai ką papasakotų…

Apie tai, kad pasaulis telpa į delną, veikiausiai papasakotų komunikacijos specialistai. Ir tam nė nereikia vykti į Florenciją, mat BlackFlorence.com pasiekiama kelių mygtukų paspaudimu.

O jei dairotės, kur apsipirkti, verta prisiminti du žodžius: pasaulis delne. Du žodžiai ir gausybė vertingų pasirinkimų, kurie patiks ir tėvams, ir mažiesiems.