Ieškant automobilio nuomos bendrovės, būtina sukonkretinti savo prioritetus

mikraoautobusai nuomai Kaune

Laikinas mobilumo netekimas, kurį gali įtakoti tokie įvykiai kaip ilgesnė transporto priemonės „viešnagė“ autoservise, būtinybė šią dalintis su kitu šeimos nariu, ar kitos objektyvios priežastys, nereiškia, jog teks susitaikyti su įprasto gyvenimo ritmo išbalansavimu. Įvairios bendrovės nuomoja automobilius visoje Lietuvoje, tad be ratų likti tikrai neteks. Geriausia, jog pastaroji paslauga, kainos prasme, nėra prabanga, kaip buvo tik įsibėgėjus šiai verslo sričiai.

Platus paslaugos teikėjų ratas, viena vertus, suteikia plačią pasirinkimo laisvę, tačiau, iš kitos pusės, pastaroji sukelia ir nemažai galvos skausmo sprendžiant, kurios firmos siūloma auto nuoma Kaune (ar kitame mieste) yra optimaliausias variantas. Norint palengvinti apsisprendimo procesą bei išsirinkti geriausią variantą, siūlome apibrėžti šios paslaugos ypatybes, kurios konkrečiu atveju yra svarbiausios. Nuspręskite, ar jums svarbu:

kaina. Jei automobilis reikalingas kasdienių reikalų tvarkymui (kelionė į darbą bei atgal, vaikų vežiojimas į ugdymo įstaigą ir panašiai), natūralu, jog esminis kriterijus, sąlygojantis apsisprendimą, kurią auto nuomos firmą bei konkretų modelį rinktis, bus kaina. Rekomenduojama žvelgti ne vien į „pliką“ kainą, kurią paslaugos teikėjas nurodo sutartyje, bet ir į transporto priemonės ekonomiškumą sunaudojamo kuro atžvilgiu.

siūlomų modelių įvairovė. Vienam klientui, ieškančiam nuomojamos transporto priemonės, užtenka, jog pastaroji tiesiog atliktų savo funkciją, tai yra padėtų greitai nukeliauti iš taško A į tašką B. Tuo tarpu kiti gali būti kur kas išrankesni: ieškoti konkretaus, itin galingo, reto ar prabangaus modelio.

papildomos sąlygos. Pagrindinės kiekvienos auto nuomos bendrovės paslaugų teikimo taisyklės yra vienodos: paslauga teikiama tik pilnamečiui, turinčiam galiojantį vairuotojo pažymėjimą, būtina išsinuomotą transporto priemonę grąžinti tokią, kokia buvo pasiimta ir panašiai. Tačiau yra ir išlygų, kurios neretai tampa kriterijumi, sąlygojančiu galutinį apsisprendimą. Kam rinktis auto nuomos bendrovę, reikalaujančią užstato, jei atsiranda tokia, kuri šios būtinybės sutartyje nenumato? Kam ieškoti draugo, turinčio reikiamą vairavimo stažą, jei galima rasti ne vieną transporto nuomos teikėją, patikintį savo turtą vos pilnametystės sulaukusiam asmeniui (aišku, turinčiam vairuotojo pažymėjimą)?

Viena iš priežasčių, dėl kurių paslaugos teikėjų, kurie nuomoja automobilius visoje Lietuvoje, ratas toks platus – faktas, jog kiekvienas gali pasiūlyti vieną ar kitą niuansą, sulaukiantį populiarumo tam tikroje klientų grupėje.