Kreditai: kaip pasirinkti gerą paskolų bendrovę?

kreditai

Meluotume, jei sakytume, kad galėtume išgyventi be pinigų. Jie padeda mėgautis gyvenimu be rūpesčių, sukuria saugumą, leidžia aprūpinti save ir savo šeimą pragyvenimui būtiniausiomis priemonėmis. Ne paslaptis ir tai, kad dažniausiai pinigus uždirbame sunkiai, o išleidžiame greitai. Todėl kartais pasitaiko situacijų, kai didesniam pirkiniui tiesiog nelieka santaupų. Tokiais atvejais gelbsti greitieji kreditai.

Kreditai, paskolos ir kiti skolinimosi būdai visuomenėje vertinami kontroversiškai. Tačiau dažniausiai neigiamos nuomonės susidarymą lemia tai, kad rinkoje yra labai daug įmonių, kurių veikla – greitieji kreditai internetu. Taip žmonės pasiklysta pasirinkime ir dažnai susiduria su nepatikimomis, prastas sąlygas suteikiančiomis ar sukčiaujančiomis bendrovėmis. Tad jei jus domina pigūs kreditai ir paskolos iš patikimų bendrovių, rekomenduojame jas atsirinkti pagal keletą pagrindinių kriterijų.

Patirtis. Jeigu kreditai internetu teikiami kompanijos, kuri susikūrė neseniai ir neturi klientų atsiliepimų bazės ar duomenų apie apyvartą, pajamas, iškeltas bylas ir kitus svarbius aspektus, pernelyg ja nepasikliaukite. Tai nereiškia, kad naujos paskolų įmonės būtinai bus nepatikimos, tačiau tokius paslaugų teikėjus reikėtų vertinti dvigubai atidžiau, antraip galite susidurti su problemomis, kurios vėliau atsilieps jūsų piniginei.

Sąlygos. Kreditus teikiančios bendrovės, kurios turi pakankamą klientų ratą, jų pasitikėjimą ir veikia ilgai, paprastai siūlo itin palankias sąlygas, o jų paslaugos apima daug papildomų funkcijų. Tai gali būti SMS kreditai, kreditai 24 (kreditai visą parą), kreditai be registracijos mokesčio, paskolos didesnėms sumoms, būstui, automobiliui, patogūs apmokėjimo būdai ir t. t. Jeigu atkreipiate dėmesį, kad jus dominanti paskolų bendrovė siūlo labai siaurą ir komplikuotą ratą paslaugų, pavyzdžiui, dokumentus galite pasirašyti tik vietoje, susisiekti tik vienu telefonu, kuris nuolat užimtas, arba apmokėjimas galimas tik per vieną banką, verčiau paieškokite inovatyvesnės, patogesnę sistemą turinčios įmonės. Jos ne tik aptarnaus greičiau, bet ir suteiks kokybiškesnes paslaugas.

Partneriai. Jei jus domina ne greitieji kreditai, o paskolos didesnėms sumoms, pabandykite ieškoti bendrovių, kurias laiduoja Lietuvos ar užsienio bankai. Tokios kreditų bendrovės turi išdirbtą paskolų teikimo mechanizmą, į savo darbą žiūri rimtai ir gali suteikti palankesnes sąlygas bei mažesnes palūkanas.